lekarz Anna Kamer-Bartosińska

dr.Kamer to wspaniały lekarz,wyleczyła Mnie,nie pozbawiając kobiecości i nadziei ze wszystko będzie dobrze bez potrzeby operacji,czego inny lekarz z większym stażem nie widział.Daj Boże Polsce wszystkich takich lekarzy jak Pani dr. Bartosińska.Pani dr dziękuję w swoim i moich bliskich imieniu.Małgorzata Wąchała-Rrgów

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat .Pomogła mi w problemie z którym inny lekarz nie mógł sobie poradzić i kierował mnie na operację. Pani doktor wyleczyła mnie na dwóch wizytach. Leżałam też na oddziale u Pani doktor i zawsze potrafiła podnieść mnie na duchu w najtrudniejszych sytuacjach. Zawsze mogę zadzwonić i się poradzić a Pani doktor zawsze służy radą. Pozatym jest przemiłą i sympatyczną osobą

Parę lat temu leczyłam się u pani doktor prywatnie i byłam w miarę zadowolona,ale kiedy niedawno trafiłam do niej w ramach NFZ-tu zostałam potraktowana na zasadzie" szybciej,szybciej bo tam prywatne pacjentki czekają,,.Badania owszem zleciła,po czym okazało się ,że z wynikami to mnie przyjmie dopiero za miesiąc mimo że sprawa była pilna,prośbę o obejrzenie bolącej piersi w ogóle zlekceważyła.Na szczęście miałam na tyle rozumu żeby pójść do innego lekarza i tydzień później podjęłam leczenie,dzięki czemu uniknęłam jeszcze większych kłopotów.Panią doktor polecam więc tylko pacjentkom z grubym portfelem.Wtedy jest pełna kompetencja...

Bałam się tej wizyty, ale jak tylko weszłam do gabinetu okazało się, że niepotrzebnie! Kobieta bardzo sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania... Polecam!

wreszcie po wielu latach bezowocnego "leczenia" znalzł się lekarz, który zaczął od skierowania na właściwe badania

Polecam wszystkim kobietom, na prawdę warto mieć z Panią dr do czynienia

Polecam wszystkim kobietom, na prawdę warto mieć z Panią dr do czynienia

miła ,sympatyczna i nic więcej,zbyt mało czasu poświęca pacjentkom (przynajmniej tym na oddziale w szpitalu).

przestrzegam przed ta panią dr ginekolog,ja o mały włos nie przeszłam przez nią na tamten świat!.