lekarz Anna Kania

2,7

Pani dr bardzo miła. Chodziłam do niej od kąd rozpoczełam życie intymne. Bardzo dobrze mnie prowadziła- zawsze badała, regularnie przeprowadzala cytologię, badała piersi. Dbała o to żeby robić regularne przerwy w antykoncepcji a gdy zdecydowałam się na założenie rodziny w bardzo dobry sposób poprowadziła moją ciążę, mimo komplikacji w formie cukrzycy ciązowej. Jedyne co mnie dziwiło, to, że chodząc do lekarza na NFZ w ciązy wszystkie badania krwi miałam wypisywane prywatnie, ale nie był to dla mnie problem. Lepsze to niż chodzenie prywatnie i płacenie za wizytę jeszcze. Fakt jest taki, że to lekarz "starej daty" ma specyficzne podejście, powinna się więcej doszkalać w nowościach medycznych, a tu uważa, że np jak usg w ciązy to tylko 3 razy bo "nie służy" dziecku, najważniejsze jest zdrowe odzywianie- wszystko w sklepach jest "be" więc najlepiej mieć ogródek warzywny i chlewik i wszystko robić samemu. Mnie takie podejscie nie przeszkadza to bardzo zdrowe podejscie ale wiadomo jaka jest rzeczywistosc... Jedyne co mnie przeszkadzało to czekanie nie raz po 3-4h w kolejce przez bardzo dużą ilośc pacjentek i to też spowodowało, że zmieniłam lekarza- czas oczekiwania i poczucie, że przy takiej ilości pacjentek Pani dr działa "mechanicznie" i nie może podejśc indywidualnie do każdej pacjentki, bo najzwyczajniej jest ich zbyt wiele. Mimo to polecam, mam bardzo miłe wspomnienia.

Odradzam. Pierwszą moją ciążę przez nią straciłam, w 4miesiącu. Teraz, gdy jakiś czas temu przyszłam do niej i dowiedziała się, że byłam zastępczo u innego lekarza, najpierw mnie z.ebała, potem zaczęła najeżdzać na wszystkich innych ginekologów,że tylko ona jest najlepsza itd. potem znowu mnie opie.oliła, że po co robiłam usg w 8tygodniu, skoro usg najwcześniej robi się w 14tygodniu albo i później, bo teraz pewnie moje dziecko bedzie miało downa,adhd, i bóg wie co jeszcze.

BARDZO NIEKOMPETENTNA OSOBA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MEDYCYNĄ A O POŁOŻNICTWIE NIE WIE NIC