lekarz Anna Kaniewska

Bardzo długo zawracałam sobie głowy, jak żyć jak być w tym życiu ale los dał mi szansa aby dostać się do doktor Anny Kaniewskie. I ja był na stole operacyjnym 16.09.20 roku.Pani Ania jest bardzo dobrym chirurgiem,fajnym człowiekiem ale często zmienię swoje zdanie - i to bardzo mi nie podoba. Mówiła jedne a zrobiła drugie!usunęła z brzucha nadmiar skóry. tak operacja była zrobiona.było ok ale to co mi teraz jest żadne świecenie nie pomoże.Bardzo często zmienię wizyty(przyjmuje jeden raz na tydzień)potrafić niestety.o co wam chodzi Szanowna Pani doktor?czyli to co ...

Mówiła jedne a zrobiła drugie!usunęła z brzucha nadmiar skóry. tak operacja była zrobiona.było ok ale to co mi teraz jest żadne świecenie nie pomoże.Bardzo często zmienię wizyty(przyjmuje jeden raz na tydzień)potrafić niestety.o co wam chodzi Szanowna Pani doktor?czyli to co ja na NZF czyli ze jestem cudzoziemiec?nie mam kasy ze to sobie załatwić dla tego był są w waszym szpitalu Orlowskim(tez jeszcze ta ekipa pracowników których trzeba zmienić)trzy dni w szpitalu dla mnie byli okropne.
doktor,zaproponowała mi jeździć na rowerku- ja nie chce swoje uda jak u atleta!!!-chce ze by skóra jaka tam była usunięta.
takie porady proponować nie profesjonalnie ze strony plastycznego chirurga.no a brzuch musi Pani mi sprawić , boki zostawiła mi na ostro jak uszu u dobermana,po środku brzucha mam drugiej pompek- to jest normalnie?!Jestem nie zadowolony i 08.09.21 mam wizytę.nadzieję, że Doktor,zdarza sprawić swoje prace z moim brzuchem.i jak planowała z udami.bardzo mi przykro Pavlo Shevchuk

Lekarz Anna Kaniewska to lekarz z prawdziwego powołania. Dzięki takiemu lekarzowi pacjent czuje się naprawde ważny i może być pewien że jest pod opieką prawdziwego specjalisty.

Pani doktor była jednym z chirurgów przy mojej rekonstrukcji piersi w szpitalu Orłowskiego w Warszawie. Cudowna, opiekuńcza, dbająca, wszystko tłumaczy jak są pytania. Wtey kiedy trzeba, zdecydowana :-) Daje poczucie bycia pod najlepszą opieką. Wspaniały lekarz, który widać lubi swoją pracę. Polecam wszystkim.