lekarz Anna Kaniewska

Chirurg ogólny

Bardzo długo zawracałam sobie głowy, jak żyć jak być w tym życiu ale los dał mi szansa aby dostać się do doktor Anny Kaniewskie. I ja był na stole operacyjnym 16 września 2020 roku.Pani Ania jest bardzo dobrym chirurgiem,fajnym człowiekiem .. mi usunęła z brzucha nadmiar skóry. Jestem bardzo zadowolony i 22 kwietnia jadę do Pani doktora na wizytę,ze by doktor zmógł zobaczyć swoje pracę, ja jestem szczęśliwym człowiekiem ( ale to jeszcze nie wszystko ) Mam nadzieję, że Pani Doktor, Anna Kaniewska ,zrobi nogi jak i gadali my razem ...

roku.Pani Ania jest bardzo dobrym chirurgiem,fajnym człowiekiem .. mi usunęła z brzucha nadmiar skóry. Jestem bardzo zadowolony i 22 kwietnia jadę do Pani doktora na wizytę,ze by doktor zmógł zobaczyć swoje pracę, ja jestem szczęśliwym człowiekiem ( ale to jeszcze nie wszystko ) Mam nadzieję, że Pani Doktor, Anna Kaniewska ,zrobi nogi jak i gadali my razem o tym , bo ciężko mi chodzić i mam nadzieję ze dr.Anna Kaniewska zdarza podarować mi ten szans ze by ja mógł żyć jak wszystkie ludzi na tym świecie.
Pavlo Shevchuk

Lekarz Anna Kaniewska to lekarz z prawdziwego powołania. Dzięki takiemu lekarzowi pacjent czuje się naprawde ważny i może być pewien że jest pod opieką prawdziwego specjalisty.

Pani doktor była jednym z chirurgów przy mojej rekonstrukcji piersi w szpitalu Orłowskiego w Warszawie. Cudowna, opiekuńcza, dbająca, wszystko tłumaczy jak są pytania. Wtey kiedy trzeba, zdecydowana :-) Daje poczucie bycia pod najlepszą opieką. Wspaniały lekarz, który widać lubi swoją pracę. Polecam wszystkim.