Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy

Pani Ania przyjmuje zarówno na NFZ, jak i prywatnie. Kompetentna, z dużym doświadczeniem. W prosty sposób wyjaśnia, w czym tkwi problem i jak można go rozwiązać. Najważniejsze, że dzieci ją uwielbiają i chętnie do niej wracają.

Pani Ania jest kompetentna, wzbudza zaufanie, poza tym bardzo łatwo zdobywa sympatię dzieci. Polecam! :)