Wykonywane badania:

- kwalifikacje przedszczepienne dzieci i dorosłych
- bilanse zdrowia
- konsultacje internistyczne
- konsultacje pediatryczne

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych drzwiach nazywając mnie wariatką. Poważnie tak wygląda prywatna opieka medyczna - CM Damiana Al. Zjednoczenia?! Osoba powinna zostać niezwłocznie odsunięta od pracy z pacjentami bo jest delikatnie mówić niezdolna do kontaktu z człowiekiem!

Najlepsza !!!!! Moje dzieci bardzo ja lubia , zawsze stawia trafne diagnozy , mozna na Pania Dr zawsze liczyc . Polecam z calego serca

Pani Doktor nie zainteresowana wynikami badań, które sama zleciła (rtg płuc po covid). Mąż zgłaszał dwukrotnie, że wciąż bolą go plecy, na co dr Karpińska odpowiedziała, że musi umówić się na wizytę stacjonarną do innego lekarza. Z niechęcią przedłużyła zwolnienie o kilka dni do 11 kwietnia, najbliższe wolne terminy w CMP są na 15 kwietnia, jednak Pani doktor to nie wzruszyło i mąż pozostał bez opieki, z bólem pleców, z czekaniem na rtg płuc i ze zwolnieniem lekarskim do 11. 04, pomimo tego że do pracy nie jest zdolny. Na recepcji CMP wzruszają ramionami, mówią że trzeba dzwonić i MOŻE zwolni się jakiś termin. Zarówno CMP jak i dr Karpińska najniższa ocena.

Serdecznie polecam Panią Doktor! Teleporada przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mogłem zapytać się o wszelkie kwestie, które były dla mnie niejasne a Pani Doktor ze spokojem i życzliwością odpowiadała na pytania. Czułem się zaopiekowany a to jest dla mnie najważniejsze!

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Jestem bardzo zadowolona z pracy lekarskiej Pani Anny, moje dzieci ją bardzo lubią, jest spokojna i nie odwala roboty : następny następny. polecam

Swietna lekarka bezbłędnie ocenia stan chorego. Gorąco polecam.

Swietna lekarka bezbłędnie ocenia stan chorego. Gorąco polecam.

polecam wszystkim poszukującym dr Karpińską, jako czuwającą nad zdrowiem całej rodziny