lekarz Anna Kazimierczak

Doktor Kazimierczak jest najlepszym ginekologiem u jakiego byłam, a do tej pory byłam już u kilku. Wysłuchał, zbadała i świetnie dobrała leczenie, tak że nie odczuwam już dolegliwości. Polecam, najlepszy lekarz u jakiego byłam!

Świetny lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczyła, cierpliwie i rzetelnie. Zaangażowana i pomocna. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego ginekologa.

Profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim dobre chęci to atuty Pani Doktor Ginekolog Anny Kazimierczak. Od 5 lat, znosząc ogrom diagnoz stawianych przez wielu specjalistów - straciłam wiarę żę jest dla mnie nadzieja. Na szczęscie wkoncu udalo się Pani doktor poprawnie mnie zdiagnozować. Własnie ta pani tego dokonała. Serdecznie polecam, świetna specjalistka! I.W. z Kalisza

Należę do osób panicznie podchodzących do gabinetów ginekologicznych. I tu Pani doktor jest tu wyjątkiem. Polecam każdej pani. Wysoka kultura osobista i umiejętności. Badanie bezbolesne. Monika Ra.

Potwierdzam, ten lekarz ma powołanie do tego zawodu. Jest sympatyczna w sposobie bycia i jest ogólnie w porządku. MAM NADZIEJĘ,ŻE TAKA POZOSTANIE!!! Pozdrawiam!

Witam. Trafiłam do Pani doktor po 5 latach zmagania się z dolegliwościami. Uważam, że jako lekarz Pani Kazimierczak jest bardzo dobra, wyjaśniła mi wątpliwości, z którymi inni mieli problemy przez tyle lat. Osobiście wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i wzbudziła zaufanie.

Polecam wszystkim dziewczynom usługi Pani dr Anny Kazimierczak. Kilka razy byłam na wizycie w gabinecie, ponieważ miałam problemy ze sprawami intymnymi. Po zastosowanym leczeniu jestem bardzo zadowolona, gdyż objawy ustąpiły. Pani Anna jest wspaniałym człowiekiem. Polecam bo naprawdę warto.

Ja również byłam u Pani doktor i zapewne pójdę tam jeszcze nie raz . Pani doktor zajeła się mną profesjonalnie.Zajeła się również tymi objawami które według mnie nie miały znaczenia w moich dolegliwościach. Ogólnie jestem zadowolona!

Pani ginekolog Anna Kazimierczak z Centrum Diagnostyki Medycznej Medix na Hirszfelda jest osobą obdarzoną ogromną wiedzą. Jest osobą niezwykle miłą,życzliwą. Umiejętnie prowadzi terapię. Bardzo dobrze nawiązuje kontakt z pacjentką. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc.

urodziłam dwójkę dzieci, rególarie kontroluję swójstan zdrowia, nie zaniedbuję badań, a to dzięki dr Kazimieczak. Jest najlepszym speclistą w swej dziedzinie, zawsze będę krzystać z jej usług- polecam WAM tą ginekolog !! Marzena.

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30