lekarz Anna Kazimierczak

Polecam wszystkim dziewczynom usługi Pani dr Anny Kazimierczak. Kilka razy byłam na wizycie w gabinecie, ponieważ miałam problemy ze sprawami intymnymi. Po zastosowanym leczeniu jestem bardzo zadowolona, gdyż objawy ustąpiły. Pani Anna jest wspaniałym człowiekiem. Polecam bo naprawdę warto.

Ja również byłam u Pani doktor i zapewne pójdę tam jeszcze nie raz . Pani doktor zajeła się mną profesjonalnie.Zajeła się również tymi objawami które według mnie nie miały znaczenia w moich dolegliwościach. Ogólnie jestem zadowolona!

Pani ginekolog Anna Kazimierczak z Centrum Diagnostyki Medycznej Medix na Hirszfelda jest osobą obdarzoną ogromną wiedzą. Jest osobą niezwykle miłą,życzliwą. Umiejętnie prowadzi terapię. Bardzo dobrze nawiązuje kontakt z pacjentką. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc.

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Poleciła mi Ją koleżanka i jestem jej bardzo wdzięczna. W czasie ciąży to bardzo ważne żeby opiekował się nią kompetentny ginekolog. Widać, że zależy jej na pacjentkach. W Medixie jest również możliwość wykonania usg 3d/4d i dostaje się maluszka nagranego na płycie. Po prostu super!!!. Polecam. Agata

urodziłam dwójkę dzieci, rególarie kontroluję swójstan zdrowia, nie zaniedbuję badań, a to dzięki dr Kazimieczak. Jest najlepszym speclistą w swej dziedzinie, zawsze będę krzystać z jej usług- polecam WAM tą ginekolog !! Marzena.

Pani doktor diagnozowała mnie długo aż znalazła co mi jest. Leki mi dobrze dobrała. Jestem zadowolona z leczenia. Jest miła życzliwa, można z nią porozmawiać. Mam do niej pełne zaufanie.

Byłam dziś pierwszy raz u p. doktor i jestem zadowolona ,rzeczowa ,dokładna , delikatna jak bada, uważam wizytę za udaną i na pewno przyjdę do niej na kontrolę.

Bardzo życzliwa i profesjonalna Pani Doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pomimo iż bardzo boję się wizyt u ginekologów to wizyta na prawdę przebiegała bardzo pozytywnie - dziękuję (Iza)

PANI KAZIMIERCZAK JEST ŚWIETNYM I BARDZO PROFESJONALNYM GINEKOLOGIEM STWARZA BEZSTRESOWĄ ATMOSFEREĘ PODCZAS BADANIA. PRAED NIĄ CHODZIŁAM DO PARU INNYCH GINEKOLOGÓW ALE BYŁAM B. NIEZADOWOLONA. NAPRAWDE POLECAM- DOROTA Z WROCŁAWIA

bardzo dobry specjalista :) potrafi wytłumaczyć pacjentce co jej dolega. Chodziłam do niej również z dwiema ciążami i wiem jaka jest sympatyczna, polecam !