lekarz Anna Kazimierczak

Ja również byłam u Pani doktor i zapewne pójdę tam jeszcze nie raz . Pani doktor zajeła się mną profesjonalnie.Zajeła się również tymi objawami które według mnie nie miały znaczenia w moich dolegliwościach. Ogólnie jestem zadowolona!

Swietny ginekolog-poloznik.Fachowo, milo i na temat . Blyskawicznie postawiona diagnoza oraz wprowadzone skuteczne leczenie. Polecam dziewczyny A. Kazimierczak !!!

Pani doktor to fajna kobitka. Do tego cała wizyta zawsze przebiega w spokojnej, miłej atmosferze. Chodzę do niej zawsze na kontrolę i jak na razie wszystko jest ok. Polecam.

Dobry ginekolog .Miła i rzeczowa. Poświęciła dla mnie dużo czasu.Postawiła trafne rozpoznanie. Dobrze wyposażony gabinet w Medixie we Wrocławiu. Możliwość usg 34 4d.

Byłam dziś pierwszy raz u p. doktor i jestem zadowolona ,rzeczowa ,dokładna , delikatna jak bada, uważam wizytę za udaną i na pewno przyjdę do niej na kontrolę.

Witam. Trafiłam do Pani doktor po 5 latach zmagania się z dolegliwościami. Uważam, że jako lekarz Pani Kazimierczak jest bardzo dobra, wyjaśniła mi wątpliwości, z którymi inni mieli problemy przez tyle lat. Osobiście wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i wzbudziła zaufanie.

Pani doktor diagnozowała mnie długo aż znalazła co mi jest. Leki mi dobrze dobrała. Jestem zadowolona z leczenia. Jest miła życzliwa, można z nią porozmawiać. Mam do niej pełne zaufanie.

Pani ginekolog Anna Kazimierczak z Centrum Diagnostyki Medycznej Medix na Hirszfelda jest osobą obdarzoną ogromną wiedzą. Jest osobą niezwykle miłą,życzliwą. Umiejętnie prowadzi terapię. Bardzo dobrze nawiązuje kontakt z pacjentką. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc.

Polecam wszystkim dziewczynom usługi Pani dr Anny Kazimierczak. Kilka razy byłam na wizycie w gabinecie, ponieważ miałam problemy ze sprawami intymnymi. Po zastosowanym leczeniu jestem bardzo zadowolona, gdyż objawy ustąpiły. Pani Anna jest wspaniałym człowiekiem. Polecam bo naprawdę warto.

bardzo dobry specjalista :) potrafi wytłumaczyć pacjentce co jej dolega. Chodziłam do niej również z dwiema ciążami i wiem jaka jest sympatyczna, polecam !