lekarz Anna Kazimierczak

Pani doktor, poza ogromną wiedzą, jest także dobrym człowiekiem. Mam nadzieję, że to nie zmieni się nigdy. Doktor Anna Kazimierczak to naprawdę dobry fachowiec. Z mężem staramy się o dziecko i mamy nadzieję że dzięki pani dr już niebawem będziemy JE :)) mieć.

Wspaniała ginekolog!!! Nigdy nie traci nadziei i nie pozwala na negatywne myślenie swoim pacjentkom. Badania przeprowadza szybko i bezboleśnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy, pocieszy, kiedy jest taka potrzeba. Po prostu człowiek !!!

Byliśmy w Medixie na badaniu 3d/4d, świetna sprawa, polecam wszystkim ciężarnym. Zostałam dokładnie przebadana, wszystko jest ok. Polecam

Bardzo sympatyczna, miła. Super babka; nie owija w bawełnę, jak potrzeba to zleca dalsze badania żeby poznać przyczynę problemów a nie zbywa albo udaje że coś wie jak nie wie

Świetna pani doktor, delikatnie przeprowadza badania, skuteczna w kobiecych problemach, dzięki niej nie miałam żadnych obaw podczas ciąż, a dziś mam dwójkę wspaniałych dzieci :))))))))

Złota kobieta! To mój pierwszy ginekolog - zdecydowanie nie zrobiła mi "stracha" przed tego typu badaniem. Środki antykoncepcyjne dobrała idealnie - nie mam żadnych skutków ubocznych. Sympatyczna, miła, kompetentna i troskliwa - wszystko, czego należy oczekiwać od lekarza.

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, konkretny, dba o dobro pacjentki i dziecka. Polecam każdej kobiecie, która chce zadbać o siebie już przygotowując się do ciąży jak i w trakcie jej trwania.

Dr Anna Kazimierczak rzeczowo i profesjonalnie zajęła sie moim problemem. Rozwiązała uciążliwy problem nawracających infekcji. Osobiście uważam Ją za profesjonalistkę i miłą osobę. Polecam - Marianna

Polecam Panią doktor. Jest miła i kompetentna. Wszystko tłumaczy. Bardzo mi pomogła. Dzięki jej leczeniu udało mi się zajść w ciążę. Wcześniej leczyłam się u innych lekarzy przez kilka lat - bez rezultatów...

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Poleciła mi Ją koleżanka i jestem jej bardzo wdzięczna. W czasie ciąży to bardzo ważne żeby opiekował się nią kompetentny ginekolog. Widać, że zależy jej na pacjentkach. W Medixie jest również możliwość wykonania usg 3d/4d i dostaje się maluszka nagranego na płycie. Po prostu super!!!. Polecam. Agata