lekarz Anna Kazimierczak

Pani dr jest b. miła, sympatyczna, rzeczowa i sprawna - mój lęk przed ginekologiem (bo jestem osobą młodą) znacznie się zmniejszył - krótko mówiąc polecam

Lekarz na wysokim poziomie, Doktor jest bardzo miła przyjazna i kompetentna jako fachowiec. Chodzilam do niej w ciąży i wszystko było ksiązkowo. Plecam i pozdrawiam

Świetna pani doktor, delikatnie przeprowadza badania, skuteczna w kobiecych problemach, dzięki niej nie miałam żadnych obaw podczas ciąż, a dziś mam dwójkę wspaniałych dzieci :))))))))

Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego trafiłam i jakiego chyba można sobie wymarzyć. Świetna opieka nad dzieckiem i jego mamą - wspaniale !!!

Bardzo profesjonalna obsługa . Nie zawiodłam się na tym lekarzu . Teraz jestem bardzo , bardzo zadowolona z mojego dzieciątka.

Bardzo dobry lekarz,miałam kontakt z panią doktor Kazimierczak w gabinecie w Centrum Medix i jestem bardzo zadowolona ,rzeczowa, konkretna, Polecam.

Byliśmy w Medixie na badaniu 3d/4d, świetna sprawa, polecam wszystkim ciężarnym. Zostałam dokładnie przebadana, wszystko jest ok. Polecam

Dzieki dr Kazimierczak pozbylam sie uporczywej dolegliwości. Zostalam przyjeta w niżej wspomnianej przychodni Medix. Jak najbardziej polecam Panią ginekolog

Polecam wszystkim paniom. Byłam u Pani Anny kilka razy. Jestem bardzo zadowolona. Podczas wizyty miałam przeprowadzane badania. Miła atmosfera.Polecam

Dr Anna Kazimierczak z CDM Medix we Wrocławiu to wysokiej klasy lekarz ginekolog, ale też fajna, ciepła kobieta. Polecam