lekarz Anna Kędziera

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz, bardzo dokładnie wyjaśnia metody leczenia, wysłuchuje pytań i dokładnie udziela na nie odpowiedzi. Polecam.

Super fachowiec! Dla niej każdy pacjent to indywidualny problem, który oczywiście umie rozwiązać, polecam!

Widać, że Pani Doktor lubi to, co robi i że się na tym zna. Mi i osobom, ktore znam ta Pani pomogla, poza tym nie traktuje ludzi, jak reszta sluzby zdrowia, do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie, sprawiajac, ze kazda wizyta to mile spedzony czas. Polecam!

Świetna Specjalistka :) Bardzo pomocna i fachowa porada, świetny kontakt z pacjentem :) Polecam wizyty u Pani Doktor :)