Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala ...

Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Dodatkowo współpracuje z Centrum Medycznym
"UJASTEK" w Krakowie.
W trakcie codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną.
Bierze czynny udział w licznych konferencjach
i szkoleniach oraz pomaga w ich organizacji, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Jako lekarz jest osobą otwartą i zawsze pogodną.
Stara się stworzyć w swoim gabinecie przyjazną
atmosferę z poszanowaniem intymności pacjentki oraz
szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.

Pani odbierała mój poród. Ja byłam przerażona i pełna nerwów ponieważ było to moje pierwsze dziecko, a doktor była oazą spokoju, która sprawia, że strach stawał się mniejszy i mniejszy, aż w końcu zniknął <3 Cud lekarz!

Panią doktor mogę szczerze polecić. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, dlatego trochę się stresowałam, a teraz wiem że nie było czym. Podczas wizyty byłam informowana o wszystkim, Pani doktor odpowiadała na wszystkie moje pytania, badanie było bardzo delikatne i dokładne. Na pewno wrócę do Pani doktor.

O Pani doktor mogę mówić w samych superlatywach. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, odpowiadając na nurtujące mnie pytania. Jestem bardzo zadowolona i na pewno zostanę u Pani doktor na dłużej

Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, a do tego jest przemiłą osobą. Cieszę się, że trafiłam do Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i mogę szczerze polecić każdej kobiecie :)

Wizyty u Pani doktor zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Jestem informowana o wszystkim, mam zlecone niezbędne badania, przeprowadzony dokładny wywiad lekarski. Polecam Panią doktor, jest profesjonalistką :)

Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Do tego jest miłą i sympatyczną osobą. Polecam !

Pani doktor to świetny specjalista. Badanie przebiegło sprawnie, dokładnie i bezboleśnie. Polecam każdej kobiecie.