Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala ...

Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Dodatkowo współpracuje z Centrum Medycznym
"UJASTEK" w Krakowie.
W trakcie codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną.
Bierze czynny udział w licznych konferencjach
i szkoleniach oraz pomaga w ich organizacji, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Jako lekarz jest osobą otwartą i zawsze pogodną.
Stara się stworzyć w swoim gabinecie przyjazną
atmosferę z poszanowaniem intymności pacjentki oraz
szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, miałam pewne opory przed kobietami-ginekologami. Moja pierwsza ginekolog to była starsza, bardzo konserwatywna kobieta i tak mnie zraziła, że długo w ogóle nie chodziłam do ginekologa. Przyjaciółka poleciła mi doktor Anię i to wszystko zmieniło. To młoda lekarka, która jest na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zdobyczami ginekologii, także tej estetycznej. I dobrze się stało, bo w moim wieku zabieg rewitalizacji narządów okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że miałam atrofię, a na taki problem można zaradzić. Szczerze polecam!

Podczas pierwszej wizyty pani Doktor przeprowadziła ze mna bardzo szczegółowy wywiad. Pamiętam, że byłam pod wrażeniem i na kilka pytań nawet nie znałam odpowiedzi! Potem, gdy zaszłam w ciążę, pani doktor wielokrotnie wykonywała mi usg i szczegółowo analizowała wszystkie wyniki badań. Mój synek ma już 4 miesiące i gdy pomyślę wstecz, to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i to zadowolenie objęło także okres ciąży. Wkład pani doktor był tutaj bardzo duży!

Lekarka z prawdziwego zdarzenia z odpowiednim i indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie mam obaw by powiedzieć, że wykonany u mnie zabieg labioplastyki przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Jestem niezwykle zadowolona, że się na to zdecydowałam, ale wierzę, że 90% to zasługa człowieka, a nie tylko sprzętu choć ten w Intima Clinic jest najlepszy. Dlatego śmiało polecam dr Annę Nieć.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Polecam! Rozwiała wszystkie moje obawy. Świetny ginekolog, do którego na pewno zapiszę się także i w celu poprowadzenia ciąży. Teraz leczyłam się w Intima Clinic u niej na zespół policystycznych jajników. Póki co wszystkie moje problemy były świetnie rozwiązane, więc liczę, że i z ciążą tak będzie :)

Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Wszystko zrozumiale tłumaczyła i była bardzo delikatna. Atmosfera w czasie wizyty była miła, a co najważniejsze pani doktor przeprowadza fachowo zabiegi. Mnie się akurat taki jeden przydał (problemy z suchością) i nie sądziłam nawet, że to może tak pomóc! Zrobiłam to w najlepszej możliwej klinice - Intima Clinic.

Niedawno przeszłam zabieg labioplastyki, który przeprowadziła dr Anna Nieć w Intima Clinic. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani doktor ma świetne podejście do pacjentki, a klinika jest rewelacyjnie wyposażona. Jest bardzo miłą osobą, który cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, z wielkim zaangażowaniem, oddaniem i profesjonalizmem podchodzi do wykonywanych przez siebie operacji.

Dr Anna Nieć opiekuje się mną odkąd weszłam w okres menopauzy. Przepisała mi HTZ i jestem pod stałym jej monitoringiem. Do tego zrobiłyśmy zabieg laseroterapii – profilaktycznie aby poprawić nawilżenie i odporność mojej śluzówki pochwy i uniknąć nietrzymania moczu, bo jestem po trzech porodach. Bardzo rzeczowa i konkretna lekarka

Pierwsza wizyta u ginekologa trochę mnie stresowała. Uznałam, że na bank musi to być lekarz kobieta i popytałam trochę koleżanek gdzie chodzą. Dwie poleciły mi doktor Anię, więc się wybrałam. I nie żałuję. W ogóle się nie wstydziłam i poruszyłyśmy wszystkie tematy, które były dla mnie ważne. Dziękuję

Wysiłkowe nietrzymanie moczu zaczęło mi doskwierać po tym jak zaczęłam intensywnie ćwiczyć na siłowni. Dużo czasu spędzałam na męczących treningach i nagle zauważyłam, ze moja bielizna jest cała mokra i to nie było pot. Do pani dr Nieć zgłosiłam się, ponieważ jst moim ginekologie, powiedziałam dokładnie co się dzieje i okazało się, że to wysiłkowe nietrzyanie moczu. Czekam teraz na drugi już zabieg, jestem bardzo zadowolna z opieki!

To lekarka jakich mało! Od razu widać, że zależy jej na komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentek. Jeśli macie jakiś problem natury ginekologicznej, zapewniam Was, że dr Ania Nieć go rozwiąże. Przyjmuje w klinice, które do wejścia widać, że jest na najwyższym poziomie. Pięknie urządzona i wyposażona. Polecam!