Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala ...

Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Dodatkowo współpracuje z Centrum Medycznym
"UJASTEK" w Krakowie.
W trakcie codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną.
Bierze czynny udział w licznych konferencjach
i szkoleniach oraz pomaga w ich organizacji, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Jako lekarz jest osobą otwartą i zawsze pogodną.
Stara się stworzyć w swoim gabinecie przyjazną
atmosferę z poszanowaniem intymności pacjentki oraz
szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Niedawno pani doktor Nieć pomogła mi w problemie nieregularnych miesiączek. Niestety, u mnie w rodzinie to chyba dziedziczne, siostra miewa podobne problemy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę lekarkę – po zleconych badaniach wprowadziliśmy w życie leczenie, które bardzo mi pomaga. Okazało się, że na szczęście w moim przypadku problem nie jest aż tak poważny, bo mogło być dużo gorzej, ale teraz wiem, że jakakolwiek nie byłaby diagnoza – warto zaufać tej lekarce, bo ma ona naprawdę nie tylko ogromną wiedzę o ginekologii, ale też przy okazji duuuuże serce pełne wrażliwości na problemy swoich pacjentek :) . Teraz czas na leczenie siostry! :)

Pani doktor Nieć odpowiadała cierpliwie na wszystkie pytania odnoszące się do mojej choroby. Nie chcę opowiadać o szczegółach, ale muszę przyznać, że zrobiła tym na mnie ogromne wrażenie. Wiecie jak to dzisiaj jest – przyjmuje się pacjenta za pacjentem i czasem kompletnie brakuje czasu na indywidualne podejście do pacjenta. U doktor Nieć wizyta wygląda zdecydowanie inaczej. Pani doktor z Intimy Clinic miała czas, aby mnie wysłuchać, była bardzo cierpliwa i niesamowicie ciepła podczas naszych rozmów. To dla mnie bardzo ważne, bo ja jestem z natury straszną histeryczką, ale przy pani doktor wiem, że przynajmniej jestem w dobrych rękach. Polecam ją z czystym sumieniem!

U ginekologa przed wizytą u doktor Nieć byłam... bardzo dawno temu. Mój ostatni lekarz nie był zbyt empatycznym człowiekiem, dlatego przed długi czas nie zdecydowałam się na kolejną wizytę aż w końcu wykonałam ten krok i zapisałam się do dr Nieć z powodu infekcji dróg rodnych. Pani doktor od razu przeprowadziła u mnie badanie ginekologiczne i zaleciła mi wykonanie posiewu. Po uzyskaniu wyników badań wdrożyłam zalecone leczenie i dziś nie mam już praktycznie żadnych problemów, ale wiem, że gdyby nie doktor Nieć, to mogłoby to trwać dużo dłużej, dlatego z czystym sumieniem wystawiam pozytywną opinię.

Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, miałam pewne opory przed kobietami-ginekologami. Moja pierwsza ginekolog to była starsza, bardzo konserwatywna kobieta i tak mnie zraziła, że długo w ogóle nie chodziłam do ginekologa. Przyjaciółka poleciła mi doktor Anię i to wszystko zmieniło. To młoda lekarka, która jest na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zdobyczami ginekologii, także tej estetycznej. I dobrze się stało, bo w moim wieku zabieg rewitalizacji narządów okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że miałam atrofię, a na taki problem można zaradzić. Szczerze polecam!

Podczas pierwszej wizyty pani Doktor przeprowadziła ze mna bardzo szczegółowy wywiad. Pamiętam, że byłam pod wrażeniem i na kilka pytań nawet nie znałam odpowiedzi! Potem, gdy zaszłam w ciążę, pani doktor wielokrotnie wykonywała mi usg i szczegółowo analizowała wszystkie wyniki badań. Mój synek ma już 4 miesiące i gdy pomyślę wstecz, to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i to zadowolenie objęło także okres ciąży. Wkład pani doktor był tutaj bardzo duży!

Do niedawna myślałam, że o takich intymnych problemach jak nietrzymanie moczu to już prędzej z lekarzem mężczyzną będę w stanie porozmawiać. Okazało się jednak, że doktor Nieć jest tak otwartą i ciepłą osobą, a przy tym doskonałą lekarką, że nie tylko mogłam z nią o tym swobodnie porozmawiać. Poddałam się następnie zabiegowi, a pani doktor pomogła mi się wreszcie z tym problemem uporać.

Lekarka z prawdziwego zdarzenia z odpowiednim i indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie mam obaw by powiedzieć, że wykonany u mnie zabieg labioplastyki przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Jestem niezwykle zadowolona, że się na to zdecydowałam, ale wierzę, że 90% to zasługa człowieka, a nie tylko sprzętu choć ten w Intima Clinic jest najlepszy. Dlatego śmiało polecam dr Annę Nieć.

Doktor Anna Nieć, lekarka Intimy Clinic, bardzo mi pomogła i to już nie pierwszy raz. Tym razem chciałam poprawić odrobinę koloryt swojej skóry okolic intymnych i po kilku tygodniach od zabiegu jestem naprawdę zadowolona. Cieszę się, że znalazłam kogoś, komu mogę w pełni zaufać i otrzymać oczekiwaną pomoc. To jest naprawdę budujące, że dla współczesnej medycyny chyba nie ma rzeczy niemożliwych!

Pani doktor jest osobą o niezwykle wszechstronnym podejściu do tematu ginekologii. Na temat każdego problemu zna chyba po kilka różnych dostępnych rozwiązań (no chyba, że dostępne jest akurat jedno rozwiązanie;) i jestem przekonana, że każde z nich potrafi z dobrym rezultatem zastosować. Mnie akurat pomogła w jednym problemie, jedną metodą, ale za to w 100% skutecznie :-)

Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Wszystko zrozumiale tłumaczyła i była bardzo delikatna. Atmosfera w czasie wizyty była miła, a co najważniejsze pani doktor przeprowadza fachowo zabiegi. Mnie się akurat taki jeden przydał (problemy z suchością) i nie sądziłam nawet, że to może tak pomóc! Zrobiłam to w najlepszej możliwej klinice - Intima Clinic.