lek. dent. Anna Kijowska-Drewla

Niesamowity człowiek i profesjonalista w swoim fachu. Przyjazna atmosfera w gustownym otoczeniu, a przede wszystkim pełne radości podejście do pacjenta, którego Pani Ania traktuje iście po królewsku. Moje uzębienie było w opłakanym stanie, zaś po cierpliwej, wytrwałej i bardzo profesjonalnej interwencji kochanej Doktor Słoneczko mogę uśmiechać się bez obaw, że wystraszę innych ubytkami. Piękna korona, mostek i dwa implanty (i w międzyczasie fantastyczny przeszczep tkanki dla wzmocnienia dziąsła) to dzieło Pani Anny, wszystko z poprzedzającym je planem leczenia i zupełną dyspozycyjnością, również czasową. Polecam serdecznie i gorąco, również tych, którzy mają uraz do dentystów czy lekarzy w ogóle, albo myślą, że ich zęby są nie do uratowania.

Pod opieką Pani dr Ani jestem od ok.5 lat.Trafiłem tam przypadkiem bo mój stały (wtedy) dentysta akurat wyjechał i lepiej trafić nie mogłem! Przedtem chodziłem na wizyty co dwa miesiące i ZAWSZE było coś do zrobienia. Plomby wypadały ciągle a tłumaczono mi, że to z powodu wady mojego szkliwa. Teraz chodzę co pół roku i czasem coś jest ale bardzo często nie ma NIC do robienia z czego jestem bardzo zadowolony. Zupełnie nie ma problemu z wypadającymi plombami! Nie wiem czy są lepsze czy dokładniej zakładane, nie znam się na tym. Dla mnie ważne, że mniej mnie to kosztuje i czasu i pieniędzy i nerwów. Naprawdę solidnie tam wykonują swoją pracę.

Wiedziałam, że moje leczenie będzie kosztowne, wzięłam na nie nawet kredyt i chciałam żeby moim zdrowiem zajmowała się osoba naprawdę fachowa. Sprawdziłam opinie internautów które okazały się bardzo pomocne. Przed rozpoczęciem leczenia miałam osiem konsultacji a wyborze gabinetu kierowałam się kwalifikacjami lekarza i umiejętnością tłumaczenia, rozmowy z pacjentem. Ten gabinet wybrałam jako najlepszy. Miałam skomplikowane leczenie protetyczne- jestem po wrodzonej wadzie rozwojowej- rozszczep podniebienia i wargi górnej. Kosmetycznie pomagała mi dr Baczewska z Sopotu. Wyszło bardzo ładnie. Czuję się wreszcie ładną dziewczyną:-)

Nie polecam tej Pani. To co przeżyłem w tym gabinecie i z tą Panią dr to koszmar i upokorzenie. W innym gabinecie poprawiano po Pani to co zepsuła

Niesamowite, pełne empatii podejście do pacjenta. Świetna obsługa asystentek. Byłam w tym gabinecie na Śląskiej- fajna, przedwojenna kamienica.

Zgłosiłem się tam z polecenia znajomego i nie zawiodłem się. Doktor przedstawiła mi plan leczenia i wcale nie zabrała się od razu do wiercenia tylko kazała iść do domu i zastanowić się czy mi to pasuje. Fajnie bo nie czułem się jak brany "z łapanki" Mam teraz bardzo ładne ząbki. Polecam wszystkim.

To nie jest dużo. Za samo usunięcie złamanego narzędzia biorą od 300-400 zł. Wiem bo miałam parę takich "kwiatów" i leczyłam je w innym gabinecie. Do dr Kijowskiej trafiłam z polecenia na leczenie protetyczne. Robiłam licówki na jedynki i ładnie wyszły. Fajny gabinet, gustownie urządzony, czysto.

Miałam złamane w kanale narzędzie. Zabieg miała przeprowadzany w takim specjalnym mikroskopie. Sprzęt tam mają naprawdę znakomity. Za usunięcie tego narzędzia i leczenie kanałowe zapłaciłam 300zł i zastanawiam się czy to dużo?

Profesjonalne podejście do pacjenta i kompleksowe leczenie. Nowoczesny i bardzo czysty gabinet. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3