lek. dent. Anna Kilijańska-Fornal

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Niedziela rano, nikt nigdzie nie chciał mi pomóc. Do Pani doktor na co dzień nie chodziłam, odebrała telefon i choć nie mogła nas dziś przyjąć wysłuchała, doradziła. Dzięki temu udało nam się załatwić antybiotyk dla córki (4 lata). Jeszcze raz bardzo dziękuje bo już odchodziłam od zmysłów.

Jeszcze raz bardzo dziękuje bo już odchodziłam od zmysłów.

wpaniała Pani stomatolog :) pomimo braku ubezpieczenia( zaświadczenia) wykonała usługę .... NIE BOLAŁO :) więcej takich lekarzy

Serdecznie doradzam. Doskonałe znieczulenia kanałowe. Stosowanie dobrych materiałów do wypełnień i bardzo staranne opracowywanie ubytków. Wypełnienia na wiele lat,

bardzo krzyczy na dzieci,odradzam bardzo.

bardzo krzyczy na dzieci,odradzam bardzo.

Wspaniała Pani Doktor!Umie wytłumaczyć wszystko w przystępny sposób i sprawia, że nawet najwięksi "cykorzy" chętnie korzystają z jej pomocy. Miła, wrażliwa i wyrozumiała a co najważniejsze kompetentna. Polecam, również dzieciom.