dr n. med. Anna Kleinwechter

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

3,4

Leczyłam się swojego czasu u pani doktor z powodu anoreksji. Powiem tak - bardzo mądra osoba, poważnie podchodząca do zawodu, lubiana przez pacjentów, co dało się zauważyć w trakcie pobytu na oddziale, budząca zaufanie. Miła, a zarazem konkretna. Choć niestety mi akurat nie była w stanie pomóc z powodu osiągnięcia pełnoletności. Ogólnie polecam.

Polecam Panią doktor!!!!!!!! Byłam z synem u innej Pan doktor która dała mu leki na uspokojenie z góry założyła że syn jest niegrzeczny nawet dobrze z nim nie porozmawiała. Ta Pani doktor wreszcie poświęciła czas mojemu synowi i także mnie :) polecam serdecznie.

witam jak mozna prywatnie umuwic sie na wizyte z pania doktor prosze o jakis kontak szukam lekarza dla syna

Polecam ową lekarkę dlatego , że ma bardzo dobre podejście do pacjenta , potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i na ogół trafia z lekami.

absolutnie nie polecam tej pani, fatalne podejscie do dziecka, niemiła do rodzica. przyszlam z problemem i myslalam, ze dostane jakakolwiek pomoc, ale sie przeliczylam...