lekarz Anna Klimczak

2,7
2,5
2,5
2,6

Bardzo nie polecam Pani doktor. Wcale mnie nie wysłuchała, a jak próbowałam wyjaśnić dokładnie historię mojej choroby lekarka tylko wyśmiewała. Wizyta skończyła się tak, że wyszłam roztrzęsiona i z płaczem. Panie w rejestracji przychodni wcale nie były zdziwione moim stanem, tylko powiedziały mi że dobrze że nie jestem gruba, bo byłabym w gorszym stanie. Wstyd być nie tylko takim lekarzem, ale i człowiekiem, który nie ma szacunku.

Pierwsza wizyta. Lekarz traktuje mnie jak niechciane zło...cedzi slowa, wyglada na niezadowolona, obrażona...cos pięknego. Pod koniec wizyty na prośbę o kilka słów..dziwi się ze pada takie pytanie...zgrooza.Naprawde nie polecam Panstwu tej Pani...umiejetnosci interpersonalne zerowe...

Pani doktor jest bardzo niemiła nie słucha co się do niej mówi ,obraża słownie wyszłam od nie z płaczem

Beznadziejna! Potraktowała mnie jak zło konieczne. W ogóle się mną nie zajęła. Nie zdiagnozowała. Nie przepisała leków. Nie umówiła na kolejną wizytę. Jednym słowem - nie pomogła mi. Była nieuprzejma. Jak najszybciej chciała pozbyć się mnie. Nie jest godna polecenia.

Diagnoza stawiana bez podstawowych badań. Wywiad lekarski bardzo powierzchowny, nie pozwalający na miarodajną ocenę sytuacji zdrowotnej pacjenta. Rutyna, postępowanie schematyczne, przedmiotowe traktowanie.

Rutyna, postępowanie schematyczne, przedmiotowe traktowanie.

MASAKRA CO ZA LEKARZ.BYŁAM Z SYNEM 5 RAZU U NIEJ I MYŚLAŁAM ŻE JĄ TAM POBIJE...NAWYPISYWAŁA LEKÓW PÓŻNIEJ POZMIENIAŁA BEZ WSTĘPNYCH BADAŃ POSTAWIŁA DIAGNOZE U SYNA OCZYWIŚCIE ASTMA,BEZ TESTÓW.JAK NIE MA SIE WIZYTY WYZNACZONEJ NIE PRZEDŁUŻY RECEPTY NA LEKI NO MASAKRA.ODRADZAM

Chaotyczna w leczeniu - niewykonuje badań lub robi ich za mało by postawić diagnozę (np. badanie krwi, testy) - chaotycznie zmienia leki i przepisuje je np. wystawia leki na 3 miesiace, a potem je zmienia. Nie wyjaśnia metody leczenia - denerwują ją takie pytania, odwraca uwagę. Chyba ma problemy z koncentracją, bo nie układa informacji, które podaje jej pacjent (nawet, jęsli robi to wielokrotnie) przekręca w karcie w efekcie tego może dochodzić do dziwnych wniosków/diagnozy odmiennych od stanu faktywcznego. Słabo sobie radzi z interakcjami z innymi chorobami - odradzam, jeśli ktoś ma zawansowaną alergię lub astmę.

Wizyta była bardzo udana, Pani Doktor profesjonalna, dokładnie o wszystko pytała i odpowiadała też na moje pytania. No i dzieki niej rzucilam wreszcie palenie - tak mnie nastraszyła że poszłam po rozum do głowy i teraz jestem jej bardzo wdzięczna i czuje sie o wiele lepiej, nie mam już takich objawów jak wcześniej:)

Kiepskie leczenie pacjentów ze złym skutkiem leczenia nie polecam

Kiepskie leczenie pacjentów ze złym skutkiem leczenia nie polecam

Świetny lekarz, przeprowadził moją ciążę idealnie a po komplikacjach poporodowych doprowadził do normalnego stanu. Polecam lekarz i człowiek:)dwa w jednym.