Miałem robione echo serca u Pani Profesor na Waryńskiego. Jest to zdecydowanie lekarz o wielkiej wiedzy, profesjonalista, pełna kompetencja. Badanie nie może być przez nikogo lepiej przeprowadzone niż właśnie przez tą Panią Profesor. W tym aspekcie zdecydowanie mogę polecić. Jedno co mi się nie podobało to fakt, że badanie przebiegło dosyć szybko (mimo faktu iż była to wizyta prywatna). Zdecydowanie za duży pośpiech. Nie udzielono mi żadnych rad i mam wrażenie, że to co opowiedziałem o swoich dolegliwościach było lekko zignorowane. Pani prof. stwierdziła, że wszystko jest z sercem dobrze, ale przecież wszyscy wiemy, że różne dolegliwości mogą mieć różne podłoże np. tarczycowe (a ja żadnych wskazówek nie dostałem). Nie mniej jest to świetny specjalista. Bardziej polecałbym jednak nie Waryńskiego a prywatny gabinet na Górczewskiej. Może tam przebiega to bardziej na spokojnie.

Wyjątkowa kultura, uprzejmość, kompetencja i umiejętność Pani Profesor wytłumaczenia, na czym polega schorzenie czy problem. Polecam jak najbardziej.

Świetna lekarka, o doskonałym podejściu do każdego pacjenta. Wizyta, u Pani dr to przyjemność! Zawsze wysoce profesjonalna.

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy