Anna Kliszczewska

Lekarz rodzinny

Nie polecam.Pani jest arogancka, od samego wejścia do gabinetu pacjent ma wrażenie że jest niechcianym gościem. Nie przeprowadziła pełnego wywiadu. Jestem daleka od publikowania tego typu treści ale Pani doktor dostała u mnie kredyt zaufania już po raz drugi. Komentarze które rzuca bezwiednie w kierunku pacjenta są równie trafne co diagnoza.

Mam calkowite zaufanie do kompetencji Pani dr Kliszczewskiej.Zawsze uprzejma,kompetentna,trafne diagnozy i cierpliwie tlumaczy dany przypadek,choroby i leczenie

Dramat!!! Nie zauważyła anginy ropnej, mówiąc że gardło czyste i pewnie jakiś wirus, nawet nie analizując objawów, które dla anginy są charakterystyczne. Mój mąż,który nie jest lekarzem tylko zajrzał do buzi i widział opuchliznę i biały nalot. Na szczęście udało mi się trafić na kompetentnego laryngologa następnego dnia...Bardzo nie polecam!!!

Najlepsza Pani Lekarz pierwszego kontaktu u której się leczyłem. Trafne diagnozy i spora doza empatii. Polecam

Najlepsza lekarka pierwszego kontaktu jaką miałam do tej pory i nie zamienię jej na żadną inną. Dziękuję Pani doktor za to ,że jest taką dobrą lekarką.

Beznadziejna lekarka, niekompetentna,arogancka, nie polecam, nie umie rozpoznać choroby , nie wyznała sie na zapaleniu płuc,a kolege leczyła antybiotykiem na zapalenie gardła które wogole nie wymagało leczenia. ODRADZAM

Bardzo komptetentna, dokładna lekarka. Polecam wszystkim.

Bardzo komptetentna, dokładna lekarka. Polecam wszystkim.

Świetna lekarka! Mądra, kompetentna, lekarz z powołania. Przesympatyczna i miła, zawsze uśmiechnięta, zawsze doradzi, pomoże, zna się na rzeczy i wszystko zawsze dokładnie wytłumaczy. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza! A moi przedmówcy chyba nie o tej lekarce piszą... Zdecydowanie polecam każdemu! :)

Zdecydowanie polecam tego lekarza!! najlepszy lekarz w przychodni na al.29 listopada!!

miła i uprzejma,zawsze wszystko dokładnie tłumaczy,ale to prawda,ze nie lubi osób przychodzących bez rejestracji lub spóźniających się./skomentuje ale jak sie poczeka to zawsze przyjmie/