dr hab. n. med. Anna Klukowska

3,9
3,7
3,3
3,2

Pani doktor jest bardzo nieprzyjemną osoba, sprawia wrażenie mocno zmęczonej swoją pracą... Miałam okazję poznać Panią Doktor w szpitalu na Banacha, w miejscu, gdzie są dzieci są bardzo chore, a rodzice przerażeni... Niestety na Pani doktor nie robi to chyba już żadnego wrażenia, jest opryskliwa, niesympatyczna, udziela zdawkowych informacji (a najlepiej w ogóle), a przede wszystkim nie ma szacunku do ludzi ( o empatii nie wspominając). Pacjentom poświęca mało uwagi - badanie trwa max kilka minut, rozmowa z rodzicem - poniżej minuty. Ciągle się spieszy, pacjent i rodzic są na ostatnim miejscu... Mam nadzieję nigdy więcej nie musieć trafić z dzieckiem na tę Panią.

Bardzo kompetentna osoba, pomimo nawału obowiązków w szpitalu poświęciła nam swój cenny czas, przyjęci zostaliśmy bez zbędnych utrudnień za co serdecznie z góry dziękujemy i życzymy dużo zdrowia.

Pani docent prowadziła mnie przez 18lat mojego życia. Miedzy innymi dzięki pani docent i panu dr Pawłowi Łagunie odchodząc ze szpitala przy Litewskiej wyglądałem jak normalny zdrowy człowiek. Szkoda że nie doceniłem tego co dla mnie zrobili w życiu dorosłym. A także ich rad. Przemek.

Zdecydowanie najgorsza lekarka u jakiej w życiu byłam! Podejście do pacjenta - okropne! Pani docent jest bardzo niemiła, mimo, że jej przełożony zleca badania Pani dr twierdzi, że nie trzeba ich robić... Przy naszym pierwszym spotkaniu usłyszałam "w ogóle po co tu przyszłyście, mogłyście czekać na wizytę w poradni" - skierowanie dostałyśmy od ordynatora oddziału.

Pani docent na pierwszy rzut jest dziwna osobą taka jakby niezdecydowaną, ale za którymś razem... wydaj mi sie ze zna sie na rzeczy i jest dobrym lekarzem.

Bardzo konkretna i dbając o swoich podopiecznych.Dziękujemy za troskliwą opiekę.

1 wizyta nawet ok ale niestety na 2 totalnie sie zawiodlam

1 wizyta nawet ok ale niestety na 2 totalnie sie zawiodlam

Dziękuje jej za opiekę jest świetna!!

Dziękuje jej za opiekę jest świetna!!

dziwna kobieta raz mowi tak a raz tak-czyli calkiem co innego rozczarowanie totalne

dziwna kobieta
raz mowi tak a raz tak-czyli calkiem co innego
rozczarowanie totalne