lekarz Anna Kobylec

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor bardzo kompetentna, ma dobre podejście i do dzieci i do rodziców, poświęca dużo czasu na pacjenta, kieruje na badania kiedy coś ja niepokoi. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam panią doktor, Poradnię na Rymera również.

Wspaniały lekarz! Leczyła mojego syna od urodzenia do 10 roku życia (niestety przeniosła się do innej przychodni) Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.

Pani doktor leczy mojego syna od 5 lat-od urodzenia,mnie natomiast od 2.z czystym sumieniem mogę Ją polecić,zawsze uśmiechnięta,miła,a mój synek wręcz ją uwielbia,nie zapisuje antybiotyku od tak,wszystko dokładnie tłumaczy,mimo tego że do pani doktor zawsze jest pełno pacjentów poświęca dużo czasu,jeżeli coś nas niepokoi możliwość zadzwonienia na tel prywatny.takich lekarzy nam potrzeba.POLECAM GORĄCO

Bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze uważnie wysłuchuje pacjentów, cierpliwie tłumaczy i odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Leczy całą nasza rodzinkę (2 dorosłych i 3 dzieci-3,5roku; 2 latka i 3-ce) już od 4 lat.Mam do niej duuuuże zaufanie. Z czystym sumieniem polecam szczególnie zaniepokojonym rodzicom.

Najlepszy lekarz na jakiego można trafić, nie faszeruje niepotrzebnie dzieci antybiotykami, bardzo dokładnie tłumaczy co dolega i jakie leczenie podejmuje wraz z dokładnym opisem jak działa lekarstwo,zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, ma wspaniałe podejście do dzieci, polecam z czystym sumieniem

polecam z czystym sumieniem

Jeden z lepszych lekarzy na jakich w zyciu trafiłam! I jako pediatra i jako lekarz rodzinny. Polecam

bardzo dobra pani doktor jak najbardziej polecam najlepsza

bardzo dobra pani doktor jak najbardziej polecam najlepsza

Wprowadza wiele pokoju! Jest dyskretna, potrafi pomóc.

Wprowadza wiele pokoju! Jest dyskretna, potrafi pomóc.

Wspaniały lekarz, leczy mnie od 16 lat. Jest kompetentna, bardzo miła i zawsze wszystko potrafi jasno i czytelnie wytłumaczyć. Polecam z czystym sumieniem

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Chorzów"?

Plebańska 20
Gliwice