lekarz Anna Kobylec

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo dobra i kompetentna pani doktor. Chodzę do niej z dziećmi już prawie 15 lat i uważam,że to jeden z lepszych lekarzy których spotkałam .

Bardzo dobra i kompetentna pani doktor.

Gorąco polecam, mam do Pani doktor pełne zaufanie od dwudziestu lat. Leczy od urodzenia mojego pełnoletniego już syna oraz nastoletnią już córkę. Kompetentna, miła uprzejma, bardzo ludzka mimo dużego już doświadczenia nie lekceważy pacjenta. Bardzo uważnie słucha rodzica o niepokojących go symptomach u dziecka, bo jak mówi Pani doktor to rodzic wie najlepiej że dzieje się coś niepokojącego. Nigdy nie odmówiła nam pomocy, mimo nawału pracy, kiedy coś się dzieje niepokojącego niejednokrotnie przyjęła nas już po godzinach pracy. Pełen szacunek. Ogólnie poradnia na Rymera godna polecenia bez dwóch zdań dzięki pracującym tam ludziom, bo to oni tworzą atmosferę.

Wszystko takie jak powinno być... pozazdrościć tylko talentu. Od 17 lat mnie leczy Pani doktor, zawsze trafnie

Pani doktor bardzo kompetentna, ma dobre podejście i do dzieci i do rodziców, poświęca dużo czasu na pacjenta, kieruje na badania kiedy coś ja niepokoi. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam panią doktor, Poradnię na Rymera również.

Wspaniały lekarz! Leczyła mojego syna od urodzenia do 10 roku życia (niestety przeniosła się do innej przychodni) Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.

bardzo dobra pani doktor jak najbardziej polecam najlepsza

bardzo dobra pani doktor jak najbardziej polecam najlepsza

Pani doktor leczy mojego syna od 5 lat-od urodzenia,mnie natomiast od 2.z czystym sumieniem mogę Ją polecić,zawsze uśmiechnięta,miła,a mój synek wręcz ją uwielbia,nie zapisuje antybiotyku od tak,wszystko dokładnie tłumaczy,mimo tego że do pani doktor zawsze jest pełno pacjentów poświęca dużo czasu,jeżeli coś nas niepokoi możliwość zadzwonienia na tel prywatny.takich lekarzy nam potrzeba.POLECAM GORĄCO

Jeden z lepszych lekarzy na jakich w zyciu trafiłam! I jako pediatra i jako lekarz rodzinny. Polecam

Bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze uważnie wysłuchuje pacjentów, cierpliwie tłumaczy i odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Leczy całą nasza rodzinkę (2 dorosłych i 3 dzieci-3,5roku; 2 latka i 3-ce) już od 4 lat.Mam do niej duuuuże zaufanie. Z czystym sumieniem polecam szczególnie zaniepokojonym rodzicom.

Wprowadza wiele pokoju! Jest dyskretna, potrafi pomóc.

Wprowadza wiele pokoju! Jest dyskretna, potrafi pomóc.