mgr Anna Kołder-Figołuszka

Dietetyk

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Moja córka ma problemy z wagą i Pani Ania super trafiła w gusta małej.Po mc córka schudła 4 kg i ma motywację do dalszych działań.Wizyta szczegółowa,bardzo miły kontakt.Polecam.

Bardzo dobry profesjonalista.Miłe podejście do pacjenta, konkretna osobą spełniająca moje oczekiwania.Wizyta długa i konkretna.Wszystko dokładnie zostało mi wytłumaczone.Dieta dostosowana do moich potrzeb.W razie pytań i wątpliwości zawsze dobry kontakt!!!Polecam bo warto!!!

Z wizyty jestem bardzo zadowolona.Zostałam przyjęta na poziomie.Bardzo miła osoba, znająca się na rzeczy i co najważniejsze mój syn na wizyty chodzi chętnie.Dietę stosuję u mojego alergicznego dziecka i jest kolosalna poprawa.Naprawdę polecam.Mamy ciągły kontakt z panią dietetyk.Jeżeli mamy jakieś problemy to można zadzwonić.Osobiście polecam tego fachowca z pełną odpowiedzialnością.

Super specjalista.Fachowiec pierwsza klasa.Polecam , polecam ,polecam.

Super specjalista.Fachowiec pierwsza klasa.Polecam , polecam ,polecam.

Witam! Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią dietetyk.Profesjonalne pojęcie, wszystko dokładnie tłumaczy jest bardzo kompetentna.A dieta po prostu super.Dostosowana do moich potrzeb.Naprawdę rewelacja.

Witam!