Skuteczne leczenie w bardzo miłej atmosferze, bez bólu i stresu, profesjonalne podejście, nowy gabinet. Nie ma do czego się przyczepić, więc polecam na 100%, leczę się tam już od paru lat.

Szczerze polecam wizyty u pani Kondrat. Zostałem bardzo dobrze poinformowany o leczeniu, wszystkie chore zęby można zobaczyć na monitorze. Sympatyczna atmosfera, nowoczesna aparatura w gabinecie, pacjent czuje się naprawdę spokojnie na fotelu. Polecam bo warto, szkoda że nie trafiłem tam wcześniej.

Pani Doktor bardzo miła, profesjonalny sprzęt, wizyty bezbolesne tylko z punktualnością kiepsko... taki to już chyba urok lekarzy..

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wizyty bezstresowe. Fachowe porady. Bardzo polecam Panią doktor.

Rewelacja, polecam. Jak sie ktoś kiedyś bał dentysty, to teraz już nie ma powodu. Pełny relaks na fotelu. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko widać na ekranie. Kolejna wizyta i jestem zadowolony.

Pacjentowi poświęca się dużo czasu, jest dobrze informowany o leczeniu, pani dr pracuje tak, że nie ma bólu. Piękny nowy gabinet, nowocześnie wyposażony. Osobiście polecam, jestem już po kilku wizytach.

bardzo dobra dentystka, chodzimy do niej całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. jest bardzo miła i to nie tylko na prywatnej wizycie. Ma świetne podejście do dzieci. Polecam

Pani Ania to najlepsza dentystka pod słońcem!!

Pani Ania to najlepsza dentystka pod słońcem!!

Polecam serdecznie, leczę się w tym gabinecie od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu, wysokiej jakości usług i ogólnego podejścia do pacjenta.

Świetna dentystka,z doskonałym podejściem do ludzi, przemiła, spełnia oczekiwania w 100-tu procentach, profesjonalny sprzęt. Teraz przyjmuje również na NFZ. POLECAM WSZYSTKIM

POLECAM WSZYSTKIM

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ełk"?

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a