lekarz Anna Korczyńska-Roguś

Wenerolog, Dermatolog

Byłam u pani doktor dwa razy i za każdym razem wyszłam zadowolona. Bardzo miła, kompetentna. W ciągu kilku minut usunęła mi brodawki, których chciałam się pozbyć. Polecam każdemu.

Przyszłam z niewielkimi przebarwieniami na rękach, a po przepisanej przez panią dr. maści po 2 tygodniach miałam całe ręce w brązowych znamionach, które bardzo długo leczyłam, bo maść okazała się zbyt silna. Nie polecam wizyty, prawie wcale mnie nie przebadała, zerknęła, wypisała receptę i byłam stówę do tyłu.

Jedna z niewielu lekarzy z holistycznym podejściem do pacjenta.Chyba uratowała mi życie, tak teraz myślę z perspektywy lat. Dla młodego chłopaka trądzik to była tragedia,duże zmiany, kompleksy.Okazała się również moim "lekarzem duszy". Dzięki niej odzyskałem wiarę w życie, przywróciła mi godność człowieka. Świetny fachowiec o kompleksowym podejściu do schorzenia i nowatorskimi metodami leczenia.Będę się modlił za nią i jej sukcesy.Polecam wszystkim

pani doktor tylko na mnie spojrzała i od razu wypisała receptę na maść leki, po których bardzo wymiotowałam więc przestałam je brać natomiast maści nie używam gdyż mam później czerwoną twarz lekarz po prostu fatalny! NIE POLECAM!

Lekarka nawet nie wychyliła się zza biurka aby zobaczyć dokładnie moje zmiany skórne. Nie powiedziała co mi dolega - przepisała leki po których zmiany te uległy powiększeniu. poza tym bardzo się spieszyła -więc pacjenci byli obslugiwani ekspresowo!

Pani Doktor skutecznie wyleczyła mnie z trądziku i kompleksów. Wielu lekarzy próbowało, byłam już napchana tyloma antybiotykami i nic. A teraz ani śladu po trądziku :) Bardzo polecam.

Kompetentna i miła. Skuteczna w działaniu. Pamiętała powód poprzedniej wizyty na kolejnej, po 3 latach.

Serdecznie polecam tego Lekarza gdyż pomógł mi wyleczyć moją dolegliwość w 100% i bezpowrotnie.

Byłam na kilku wizytach i nie jestem do końca zadowolona z leczenia.Leczenie było bardzo drogie i nie przynioslo oczekiwanych rezultatow mimo zapewnien pani doktor.Wydałam ok. 2000 zł i nie piszcie głupot o wyglądzie,bo jak dla mnie wygląd pani doktor nie jest ważny tylko efekty leczenia.Co ma piernik do wiatraka.

Chyba Pani Doktor była jakas rozkojarzona.Mówiła tak niezrozumiale,zawile,nie patrzyła na mnie.Przepisała mi kwas borny do mycia twarzy,maść sterydową na powieki,antybiotyk,ktory miał mi pomóc na zaczerwieniona twarz,a wszystko to spowodowało,że na drugi dzień byłam jak "upiór",obrzęknięta i czerwona na twarzy.Skóra sucza,strasznie mnie swędziała.Otrzymałam zwolnienie od lekarza dermatologa z Przychodni MSWiA,gdyż nie mogłam się pokazać ludziom.Dzwoniłam do Pani Doktor lecz mnie nie mogła przyjąć,kazała mi się zapisać w rejestracji i czekać w kolejce.Dwie wizyty u innego lekarza,diagnostyczna i kontrolna i jestem ponownie uśmiechnięta.