Lekarze Sanok

Lekarz rodzinny

SANUS
Prusiek 44
38-500 Sanok

Dba o pacjentów.Skuteczna w działaniu. Stosuje nowoczesne leki. Dobrze tłumaczy, jak dbać o zdrowie i o odporność w okresie jesienno- zimowym.

lekarz Małgorzata Jórasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Sanok

Witam,jestem bardzo zadowolona z wizyty,gdyz przede wszystkim pani doktor na pierwszej wizycie zleciła bardzo duzo badan a nie leczyła w ciemno,spełniła moje oczekiwania na 100%,poza tym ma swietne podejscie do dzieci.

lekarz Wiesław Piskadło

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...

dr Janusz Lauterbach

Internista, Reumatolog

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Patrycja Florek

38-500 Sanok

Bardzo pozytywne wrażenie. Pani Doktor badała moje dziecko na SORze, (A więc niezbyt komfortowe miejsce) mimo tego okazala się bardzo dokładna, przeprowadziła wnikliwy wywiad, dokładnie zbadała dziecko, nawiązała z córką kontakt (super podejście do dzieci), zalecenia dokładnie wyjaśniła i odpowiedziała na pytania. Życzliwa i konkretna. Dziękuję.

lekarz Łukasz Ostrowski

ulica Jana Pawła II 39/4
38-500 Sanok

Młoda Elita ! Bardzo miły i uprzejmy lekarz, wszystko na spokojnie wytłumaczył nigdzie się nie spieszył, diagnoza prawidłowa zastosowane leczenie pomogło w 100 % Polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Łukasz Abucewicz

38-500 Sanok

Specjalista do którego wybrałam się z pilną sprawą odmówił konsultacji z powodu braku rejestracji (min. czas oczekiwania to 2 tygodnie). Po tym wydarzeniu trafiłam na sanocki SOR. Lekarz Łukasz Abucewicz nie zbagatelizował mojego stanu, pomimo tego, że zakres leczenia wykraczał poza jego kompetencje. Z pełnym zaangażowaniem zadbał o to, by jak najszybciej skontaktować mnie ze specjalistą. Dzięki temu, że trwało to kilkanaście godzin, a nie 2 tygodnie, prawdopodobnie uratował mi ...
Opinia dodana przez: kamila

WSPANIAŁY LEKARZ I Z POWOŁANIA I LEKARZ

lek. dent. Katarzyna Szajnowska

ul. Szczudliki 29B
38-500 Sanok

Super dentysta!!!!!!!! Uprzejmie informuje o sposobie leczenia jest bardzo miła i delikatna. Polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Piotr Kusak

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
38-500 Sanok

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski
{'id': 38116, 'name': u'Sanok'} Kardiolog
                                       dr n. med. Anton Chrustowicz

dr n. med. Anton Chrustowicz

Kardiolog

38-500 Sanok

Bardzo dobry specjalista kardiolog, do którego chodzę regularnie w ramach wizyt kontrolnych do UNIMEDICA przy Szpitalu Jana Pawła II po odbytej operacji serca. Badania wykonuje nowoczesnym sprzętem tj. USG (ECHO) serca, a opisy wykonuje bardzo dokładnie. Zresztą dr wynokunje ECHO serca dla pacjentów prof. nauk med. Jerzego Sadowskiego (wybitnego kardiochirurga), więc też to o czymś świadczy!! Na ten moment - doktor nauk medycznych... Serwis podaje nieaktualny tytuł naukowy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agata Ściborowicz

Neurolog

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Bardzo dobry lekarz 23 lata temu zachorowałam ,przebywałam w szpitalu, 8 razy.....zawsze wierzyłam w pani doktor że mi pomoże.Miła osoba...to jej zawierzyłam blokady... jakie otrzymywałam tylko wykonywane przez pani doktor. To co dla mnie zrobiła dziękuje .....niczego w zamian nie sugerowała, a jeszcze dodawała przemiły uśmiech,Taką ją zapamiętałam. W tej chwili......choroba wróciła.....niesamowite bóle....staram się odszukać panią doktor ....może i teraz mi pomoże.....to najlepszy fachowiec, z wielkim doświadczeniem....takich lekarzy nam potrzeba
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Kamila Latoś-Harajda

38-500 Sanok

bardzo polecam panią doktor ,bardzo dobrze tłumaczy chorobę i sposób leczenia , ma wysokie kompetencje jest przemiła.
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Kamila Wrótniak

38-500 Sanok

Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia. Miła,sympatyczna i fachowa opieka lekarska. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: karolina

lekarz Dariusz Oleszczuk

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Bardzo uprzejmy lekarz.W prosty i przystępny sposób udziela porad i wyjaśnień medycznych.Rozwiewa wątpliwości pacjenta, stosując wiedzę zdobytą doświadczeniem. Pacjenci chętnie i bez stresu korzystają z Jego usług medycznych. Dziękuję za udzielone porady.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Kandefer

Neurolog

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Pani Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą w swojej dziedzinie, ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,zawsze pomocna . Bardzo Polecam

lekarz Barbara Szmyd-Paszkiewicz

38-500 Sanok

Wspaniałą lekarka, nie tyko pod kątem alergologii ale i laryngologii. Dobre podejście do dzieci. Chodzimy od lat w Rzeszowie
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

38-500 Sanok

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

38-500 Sanok

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Katarzyna Nycz

38-500 Sanok

Profesjonalny, uprzejmy, konkretny lekarz, podchodzi do pacjenta z uśmiechem nawet po ciężkim dniu pracy.
Opinia dodana przez: Grzesiek