lekarz Anna Korfanty-Michniowska

Bardzo dobry lekarz rzeczowa poświęca czas o bardzo miła pani doktor interesuje się pacjentem. Byłam w szpitaluiala mnie pod opieką. Przyszło zawsze do łóżka porozmawiać

Lekarz z powolania mila madra pomocna dla chorych-trudno o takich specjalistow,pomaga wszystkim bezinteresownie,podziwiam jej zaangazowanie.Gdybysmy mieli takich lekarzy swiat dla chorych bylby lzejszy.

Pania doktor mozna polecic z czystym sumieniem jako najlepsza neurolog w Sanoku. Zajmowala sie mężem na oddziale. Mial ostra rwe kulszowa. Bardzo zaangazowana w to co robi, konkretna, bardzo mila i madra. Polecam

Naprawde godna polecenia lekarka. Wspaniałe podejscie do pacjenta. Bardzo duza wiedza oraz chec pomocy innym.