lekarz Anna Kowaluk

1,8

Pani doktor bardzo zaangażowana w to co robi,w zeszłym roku uratowała moją żonę, trafnie skierowała ją na SOR ,co potwierdziło się w szpitalu.Mnie też idealnie ustawiła ciśnienie Naprawdę polecam. Marek 53.

Na pewno pójdzie odpowiednie zgloszenie na tę kobiete. Umowiona na konsultacje teleporade dzwoni nawet NIE PYTA O CO CHODZI tylko wita slowami "Ja przez telefon nie dam Panu nic, ani zwolnienia ani recepty, jak Pan chce to zapraszam na wizyte" i się rozłączyła!!! Człowiek 39 stopni gorączka od trzech dni, bóle brzucha, problem z wypróżnieniem, potężna migrena, łzy od rana do nocy, człowiek nie może się ruszać, a ta nie da nawet zwolnienia z pracy, żeby się do niej wybrać. KOSZMAR!!!!

Pani dr nieuprzejma, nie słucha pacjenta, nie chce pomóc, opryskliwa, najlepiej wybrać innego lekarza gdyż ten nie pomoże. Pacjent to intruz

Na pewno nie jest to lekarka z powołania. Pani dr ma wieczne humory i jest opryskliwa. Dziwne,że jeszcze ktoś do niej chodzi, pacjent czuje się u niej jak intruz!

Lekarka nie dość,że nieuprzejma ,to jeszcze nie rozumie pacjenta .Zero kompetencji. Nie polecam nikomu. Lepiej wybrać innego lekarza.