lekarz Anna Kozaczkiewicz-Biberstajn

Neurolog

Pierwsza wizyta to za mało aby ocenić lekarza .Jednak można już zauważyć podejście do pacjenta a ono było pozytywne i rzeczowe . Wywiad i badanie przebiegło w przyjaznej atmosferze w rezultacie czego otrzymałem zalecenia wykonania dodatkowych badań dzięki którym będzie można ustalić ewentualny zakres leczenia i postępowania. Wizytę zakłócał problem z komputerem a raczej wadliwym internetem bo jak się okazuje bez tego 'szczytnego " osiągnięcia technicznego praca lekarza jest już nierozwiązalne połączona. Dobrym zwyczajem (czasami nie stosowanym) jest przedstawianie się lekarza pacjentowi, dzięki temu wiemy komu powierzamy informacje o naszym ...

pacjentowi, dzięki temu wiemy komu powierzamy informacje o naszym zdrowiu i zwiększa się wzajemne zaufanie.

Pani doktor to świetny lekarz, taki jak lekarz powinien być, uprzejmy, skierowany na pacjenta, profesjonalna, cierpliwa, zawsze pomocna, po prostu naj:)

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku! Dobra lekarka i dobry człowiek. Troska o pacjenta widoczna w każdym badaniu i na każdym kroku. Bardzo polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz sposobu leczenia. Lekarka doskonale i precyzyjnie wszystko wyjasnia. Komunikatywna i uczyna. Oddana pacjentom w pracy i w czasie wolnym. Nie lekcewazy ludzi.

Bardzo dobra lekarka. Cierpliwa, sympatyczna i staranna w pracy. Lubiana przez pacjentow na oddziale.

Prawdziwa lekarka z powołania! Rzeczowa, miła, kompetentna, drobiazgowa. Zleca wiele badań i konsultuje się z kolegami w celu ustalenia prawidłowej diagnozy i leczenia. Zarówno w gabinecie prywatnym jak i na oddziale, oddana pacjentom bez reszty. Dziękuję Pani Doktor i bardzo Panią polecając.

Pania doktor polecila mi sasiadka i na cale szczescie!! Poczatkowo obawialem sie, ze lekarka jest mloda i moze niedoswiadczona. Nic bardziej mylnego! Dziesiatki konsultacji, drobiazgowe poszukiwania i dzieki temu jestem jak nowy, choc myslalem, ze juz po mnie. Bardzo dociekliwa, cierpliwa i mila pani doktor. Ciesze sie, ze mnie leczyla i na oddziale i prywatnie. Zawdzieczam jej zdrowie i zycie. Polecam. Uczynny czlowiek, ktory nawet w wolnym czasie nie odmowi pomocy.

W swoim długim życiu nie spotkałam dotąd tak przemiłej i kompetentnej lekarki. Panią doktor oprócz wiedzy cechuje też empatia, co jest ewenementem w dzisiejszym świecie(zwłaszcza w służbie zdrowia). Jestem starszą i niedosłyszącą osobą, więc ogromnie mnie uradowała niewiarygodna cierpliwość pani doktor, jasność jej przekazu oraz oraz zaproponowany sposób leczenia. Lekarz dla pacjenta-tak scharakteryzowałabym tę lekarkę. Jestem wdzięczna za diagnozę i drobiazgowość -wszystkim serdecznie panią doktor polecam, bo naprawdę warto.