lek. dent. Anna Krawczyk-Jagmin

jak niemiala kliniki i tylu pacjetuw to bylo ok.a teraz idzie na ilosc a nie na jakosc .szkoda

zęby to nie bajka!!! trzeba o nie dbać! A Pani doktor nadaje się do tego jak mało kto ! Piszecie ze boli ? albo ze robią sie dziury itp... jak dbacie tak macie ! jesłi w porę się reaguje to wizyta u stomatologa jest tylko kosmetyką :))pozdrowienia dla Anny Krawczyk

Nie mam bardziej zaufanej i sprawdzonej Pani Doktor!!!!!!!!!!!!!!Po 6 latach znalazłam Ją w inernecie.Polecam wszyskim!!!!!!!!!!!!!! Nie mam słow....u Pani Ani siedzi się na fotelu z usmiechem i radością.Jak macie problem z zębami to do Pani Ani!!!!!NIC NIE BOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szkoda, że pani doktor nie szanuje pacjentów. Najważniejsi są dla niej pacjenci, którzy zostawiają tysiące za prace protetyczne, a jesli już ktos nie ma to jest odstawiany na bok. Poza tym jest trochę ordynarna i przeklina przy pacjentach, sorry ale nie każdy chce tego słuchać, trochę szacunku dla innych

Zbyt odległe terminy. Wyleczyć kilka zębów to kilka miesięcy

Zbyt odległe terminy. Wyleczyć kilka zębów to kilka miesięcy

Do Pani Ani chodzę od dziecka była to pierwsza Pani Doktor która umiała do mnie mówić i której się nie bałam tak jak poprzednich od których wychodziłam z płaczem. Do dzisiejszego dnia chodzę tam z przyjemnością nawet gdy nic nie boli raz w roku na kontrolę:) Polecam!:)

Wspaniała, kompetentna i przesympatyczna Pani Doktor, to co potrafi wyczarowac z zębami to bajka!!!. Polecam wszystkim chcącym uzyskac piękny uśmiech. Ja jestem mega zadowolona. Renata

Renata

Jestem zachwycona Panią doktor,polecam wszystkim pacjentom.

Jestem zachwycona Panią doktor,polecam wszystkim pacjentom.

bardzo miła pani stomatolog,podchodzi do pacjenta jak do dziecka, dużo mówi i uspokaja,jeszcze nie wyrywałem, ale leczy zęby swietnie

Profesjonalizm, uprzejmość, troska o pacjenta. Darzę Panią Doktor ogromnym zaufaniem. Poleciłam Ją moim znajomym.