lek. dent. Anna Krupińska

3,5

Są dziedziny, w których znaleźć osobę znająca się na rzeczy i podchodzącą profesjonalnie do tego co robi jest bardzo trudno. Bywałem u różnych stomatologów, niektórych zapamiętam lepiej, niektórych gorzej ;) Pani Ania zdecydowanie zawierać się będzie w tej pierwszej grupie. Widać, iż Pani Ania na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta, dokłada wszelkich starań aby wykonać pracę jak najlepiej, nie podchodzi do swojej pracy jak niektórzy lekarze - "byle odbębnić 8h". Oby więcej stomatologów z takim podejściem. Zdecydowanie polecam.

Pani Anna ma kompetencje i dobrze leczy, ale traci cierpliwość przy tłumaczeniu i wtedy jest mało uprzejma i niesympatyczna. Dlatego nie polecam Pani Anny Krupińskiej.