lekarz Anna Krzemińska-Zybała

Pani lek. Jest nie miła. pomyłką jest, że leczy również dzieci. Nie potrafi postawić diagnozy, odsyła do innych lekarzy, często nie przepisują leków które pomógłby ulżyć w bólu przed wizytą u specjalisty. Wysyła na testy wszystkich po kolei a można w ośrodku zrobić szybki test

Nie polecam lekarza :)Po pracy pojechalam zapytac czy mnie przyjmie, mialam cale czerwone oczy(podejrzewam zapalenie spojówek) goraczke, nie moglam nic mowic,gardlo bolalo. Doktor powiedziala ze mnie nie przyjmie bo pracuje 2h tylko i ma kilka osob. Widac,ze szkoda jej 15 minut. Taki lekarz to nie lekarz. Nie zalezy mu na tym aby czlowieka wyleczyc.

Polecam wizyty u Pani Doktor. Wspaniały fachowiec, pełna empatii, indywidualnego podejścia do Pacjenta. W gabinecie Pani Doktor panuje zrozumienie, serdeczność, zaangażowanie w pomoc Pacjentowi. Takie osoby jak Pani dr Anna Krzemińska Zybała przywracają wiarę w polską służbę zdrowia, profesjonalizm i zaangażowanie lekarzy. Dzięki trafnej diagnozie Pani doktor, odpowiedniemu leczeniu stosunkowo szybko zaczęłam wracać do zdrowia.POLECAM!!!!

bardzo miła sympatyczna doktor poświęca dużo czasu potrafi wytłumaczyć wszystko, widać że chce pomóc leki trafione ,GORĄCO POLECAM jestem bardzo zadowolony z rodziną