lekarz Anna Kubaty

2,9
2,9

Tak cudownego lekarza dawno nie spotkałam. Pani doktor bardzo ciepła, miła i empatycznie podchodząca do pacjenta .Niesamowicie skrupulatna , pomimo braku współpracy ze strony dziecka 3 razy powtarzała badania żeby dokładnie sprawdzić czy napewno wszystko wporzadku. Wszystkie informacje spokojnie , dokładnie przekazuje i tłumaczy . Po ciężkich bojach i sytuacjach związanych z ciążą spotkać takiego lekarza to dar. Z szczerego serca polecam Panią doktor !!!!

Miałam bardzo dobre doświadczenie z tym lekarzem w Volumed. Była bardzo miła i dokładnie sprawdzała i tlumaczyła wszystko oraz odpowiadała na wszystkie pytania.

VOLUMED!!!🤬🤬Spotkanie z panią Anna Kubaty w tym miejscu zaliczam do traumatycznych i z tego co mi wiadomo nie jestem jedyna osoba która tego doświadczyła jest to przykre że nawet nie można złożyć skargi bo Volumed umywa ręce i pani Anna Kubaty nagle znika czy została zwolniona nie wiadomo po prostu nagle przestaje pracować 🤬🤬🤬🤬

Tragedia!! Omijać szerokim łukiem!! Chamska, wszystko na siłę, traktuje człowieka jak mięso, tacy ludzie powinni mieć zakaz pracowania z pacjentem bo nie pomagają a szkodzą.

Córka trafiła na SOR do Szpitala Narutowicza z bólem torbieli na jajniku. Przykre jest to, że tacy lekarze przyjmują. Pani Doktor łaskę robi, że przyjmie pacjenta, zero empatii dla cierpiącego pacjenta. Kazała wziąć więcej środków przeciwbólowych i do domu. Po kilku dniach trafiła kolejny raz na SOR, na szczęście już nie do Szpitala Narutowicza, bo była poza Krakowem. Niektórzy lekarze zapominają, że ich wynagrodzenie jest z kasy pacjentów a traktują ich jak intruzów.

Wspaniały lekarz, odebrałam ją jako człowieka z pasją. Cierpliwie i rzeczowo wyjaśniła przebieg badań i wyniki. W trakcie badań czułam się komfortowo a Pani doktor zwracała się nie tylko do mnie, ale i kilkukrotnie do dziecka (ułożyło się tak, że nie wszystko można było zaobserwować) w bardzo uprzejmy sposób.

Trafiłam na SOR w Szpitalu Narutowicza w 13 tygodniu ciąży krwawiący. Pani doktor nie słuchając w ogóle tego co mam do powiedzenia kazała mi następnym razem zostać w domu i poczekać. Nie trzeba przecież z byle pierdołą w nocy do szpitala... Plus jedyny taki ze zrobiła badanie usg i dzidziuś ma się dobrze. Zakładanie wziernika natomiast... ja wiem ze to nie musi byc przyjemne, ale odrobine wyczucia nie zaszkodzi, naprawdę. Mam nadzieje ze nie będę musiała już się u Pani badać.

Na początku października urodziłam śliczną zdrową córeczkę. :) Od 4 miesiąca, po moim powrocie do Krakowa, ciąża była prowadzona przez Pania doktor Annę Kubaty, która w sposób bardzo kompetentny i fachowy ja poprowadziła . Nie pozostawiała bez odpowiedzi moich pytań i wątpliwości , zawsze miała czas na rozmowę oraz reagowała natychmiast na każdy poza normatywny wynik zlecanych przez nią badań laboratoryjnych. Od drugiego trymestru miałam problem z tarczyca a pani doktor trafnie ustaliła dawkę odpowiedniego leku. Pomimo zmiany miejsca pracy przez panią doktór, podczas rozwiązania ciąży cały czas mogłam liczyć ...

Na początku października urodziłam śliczną zdrową córeczkę. :)
Nie pozostawiała bez odpowiedzi moich pytań i wątpliwości , zawsze miała czas na rozmowę oraz reagowała natychmiast na każdy poza normatywny wynik zlecanych przez nią badań laboratoryjnych. Od drugiego trymestru miałam problem z tarczyca a pani doktor trafnie ustaliła dawkę odpowiedniego leku. Pomimo zmiany miejsca pracy przez panią doktór, podczas rozwiązania ciąży cały czas mogłam liczyć na kontakt i fachowe wsparcie, dzięki czemu spokojnie urodziłam moją Laurę :) w szpitalu im . G. Narutowicza w Krakowie. Serdecznie dziękuje i szczerze polecam wszystkim kobietom.

Bardzo sympatyczna Pani doktor , dokładna , kompetentna , odpowiadała na każde moje pytania odnośnie ciąży , każdemu polecam tak wspaniałego lekarza jakim jest Pani Doktor Anna Kubaty

Polecam Bardzo mila pani doktor,kompetentna,sympatyczna,odpowiada na wszystkie pytania,rozwiewa watpliwosci.