lekarz Anna Kubaty

2,7
2,7
2,1
2,3

Mam nadzieję,że nigdy więcej nie będę miała wątpliwej przyjemności spotkać PANI doktor. Wizyta SOR Szpital Narutowicza . Zgłaszam się w nocy . W ndz plamienia (wizyta u lekarza)i od ndz wieczór do nocy z poniedziałku na wtorek silne bóle brzucha. Po dobry wieczór Pani pyta mnie po co przyszłam i czego od niej oczekuję bo jest środek nocy a tu są bardzo chore pacjentki. Sądząc po fryzurze właśnie została oburzona. Mogłam powiedzieć że na kawę. Nikt o zdrowych zmysłach nie chodzi sobie ot tak w nocy na SOR . Szpital ...

Sądząc po fryzurze właśnie została oburzona.
Mogłam powiedzieć że na kawę. Nikt o zdrowych zmysłach nie chodzi sobie ot tak w nocy na SOR . Szpital ŚWIETNY ale Pani doktor zupełnie bez empatii i wyczucia.

Podejście do pacjenta kompletnie lekcewazace. Trafiłam w nocy na SOR do szpitala Narutowicza w 11 tygodniu ciąży z krwawieniem. Pani Doktor stwierdziła że panikuje i krwawienie to coś normalnego. Ewidentnie była nie pocieszona że najwyraźniej ja obudziłam sądząc po fryzurze i odbitej poduszcze na twarzy. Jak dobrze że poszłam na drugi dzień do lekarza który prowadzi moja ciążę bo od razu włączył mi lekki i stwierdził że jest to zagrożona ciąża. Miejmy nadzieję że już nigdy nie będę musiała trafić na ta pania doktor

Miejmy nadzieję że już nigdy nie będę musiała trafić na ta pania doktor

Ciężko będzie opisać w kilku zdaniach Panią doktor. Buta, arogancka, wyśmiewcza . Nie słucha kompletnie co pacjent do niej mówi. Na podstawie jednego mojego zdania już postawiła " diagnozę" . Zero badań. Potraktowała jak hipochondryka ! Po wizycie trafiłam do innego lekarza ... wystarczylo kilka badań i wyszło! Endometrioza ! Ogrom wylanych łez przez ból , który mnie wręcz paraliżował od wielu, wielu miesięcy i nie pozwolił normalnie funkcjonować...ale to przecież " normalne" prawda ? Nie polecam !

Córka trafiła do szpitala z krwawieniem w 7tygodniu ciąży.. Po czym pani doktor stwierdziła że nie ma co panikowac i że tak bywa.!!zadnych badań ani usg nie zrobiła!! Sprawa nadaje się do sądu!! Oczywiście już po ciąży córki.. Jutro idzie na czyszczenie!! Brawo pani "DOKTOR"

No i po co być taką wyniosłą i pretensjonalna? Trochę więcej luzu pani dochtor i ludzkiego podejścia plis. Pozdrawiam pacjentka z porodowki

Pani Doktor wspaniale, profesjonalnie poprowadzila moja ciaze, zawsze cierpliwie odpowiadala na moje wszelkie pytania i rozwiazywala moje watpliwosci. W szpitalu im. Narutowicza w Krakowie przyszlo na Swiat zdrowo moje dziecko za co serdecznie dziekuje wlasnie Pani Doktor Annie Kubaty.

Profesjonalne podejście do pacjenta, aktualna wiedza, delikatność i zaufanie.Bardzo polecam panią doktor, prowadziła moja ciążę każdemu Ją polecam.