lekarz Anna Kubaty

2,9
2,9

Nie mam zwyczaju wystawiania negatywnych opinii ale w tym przypadku muszę...Pani Anna niestety nie posiada totalnie żadnego jak dla mnie pozytywnego podejścia do pacjenta. Wizyta okazała się jednym wielkim koszmarem. Ze wszystkim był problem po mojej stronie chociaż zgodnie z zaleceniami lek. prowadzącego pojawiłam się na badaniu. Z laską podjęła się w ogóle rozpoczęcia wizyty prywatnej, z „fochem”, arogancją i grymasem wykonała badanie. Cieszę się, że był ze mną mąż bo szczerze chyba by mi nie uwierzył jakbym mu opowiedziała w jaki sposób zostałam potraktowana. Ogólnie tego czy jest wszystko w porządku dowiedziałam się z wydrukowanego opisu, szybkiej konsultacji telefonicznej z lekarzem prowadzącym i znajomym lekarzem ginekologiem. Z wizyty wyszłam po prostu przerażona i roztrzęsiona....wydaje mi się, że lekarz przekazując informacje nawet złe powinien potrafić je przekazać a o dobrych informacjach powiedzieć a nie dać tylko kartkę. Osobiście nie polecam, zmarnowany czas i pieniądze. Większość moich pytań była ignorowana i musiałam się wręcz prosić o udzielenie informacji.
Pani doktor polecam złe humoru zostawić przed gabinetem a pacjentów traktować z szacunkiem.

Pani Doktor jest profesjonalny, odpowiedzialnym, bardzo dokładnym i empatycznym lekarzem. Dzięki niej na świat przyszły 2 moje córki. Bardzo dziękuję jej za przeprowadzenie mnie (dwukrotnie) przez okres ciąży i porody.

Córka trafiła do szpitala z krwawieniem w 7tygodniu ciąży.. Po czym pani doktor stwierdziła że nie ma co panikowac i że tak bywa.!!zadnych badań ani usg nie zrobiła!! Sprawa nadaje się do sądu!! Oczywiście już po ciąży córki.. Jutro idzie na czyszczenie!! Brawo pani "DOKTOR"

Ciężko będzie opisać w kilku zdaniach Panią doktor. Buta, arogancka, wyśmiewcza . Nie słucha kompletnie co pacjent do niej mówi. Na podstawie jednego mojego zdania już postawiła " diagnozę" . Zero badań. Potraktowała jak hipochondryka ! Po wizycie trafiłam do innego lekarza ... wystarczylo kilka badań i wyszło! Endometrioza ! Ogrom wylanych łez przez ból , który mnie wręcz paraliżował od wielu, wielu miesięcy i nie pozwolił normalnie funkcjonować...ale to przecież " normalne" prawda ? Nie polecam !

Podejście do pacjenta kompletnie lekcewazace. Trafiłam w nocy na SOR do szpitala Narutowicza w 11 tygodniu ciąży z krwawieniem. Pani Doktor stwierdziła że panikuje i krwawienie to coś normalnego. Ewidentnie była nie pocieszona że najwyraźniej ja obudziłam sądząc po fryzurze i odbitej poduszcze na twarzy. Jak dobrze że poszłam na drugi dzień do lekarza który prowadzi moja ciążę bo od razu włączył mi lekki i stwierdził że jest to zagrożona ciąża. Miejmy nadzieję że już nigdy nie będę musiała trafić na ta pania doktor

Miejmy nadzieję że już nigdy nie będę musiała trafić na ta pania doktor

Mam nadzieję,że nigdy więcej nie będę miała wątpliwej przyjemności spotkać PANI doktor. Wizyta SOR Szpital Narutowicza . Zgłaszam się w nocy . W ndz plamienia (wizyta u lekarza)i od ndz wieczór do nocy z poniedziałku na wtorek silne bóle brzucha. Po dobry wieczór Pani pyta mnie po co przyszłam i czego od niej oczekuję bo jest środek nocy a tu są bardzo chore pacjentki. Sądząc po fryzurze właśnie została oburzona. Mogłam powiedzieć że na kawę. Nikt o zdrowych zmysłach nie chodzi sobie ot tak w nocy na SOR . Szpital ...

Sądząc po fryzurze właśnie została oburzona.
Mogłam powiedzieć że na kawę. Nikt o zdrowych zmysłach nie chodzi sobie ot tak w nocy na SOR . Szpital ŚWIETNY ale Pani doktor zupełnie bez empatii i wyczucia.

No i po co być taką wyniosłą i pretensjonalna? Trochę więcej luzu pani dochtor i ludzkiego podejścia plis. Pozdrawiam pacjentka z porodowki

Profesjonalne podejście do pacjenta, aktualna wiedza, delikatność i zaufanie.Bardzo polecam panią doktor, prowadziła moja ciążę każdemu Ją polecam.

Pani Doktor wspaniale, profesjonalnie poprowadzila moja ciaze, zawsze cierpliwie odpowiadala na moje wszelkie pytania i rozwiazywala moje watpliwosci. W szpitalu im. Narutowicza w Krakowie przyszlo na Swiat zdrowo moje dziecko za co serdecznie dziekuje wlasnie Pani Doktor Annie Kubaty.