lekarz Anna Kuhn

Neonatolog, Pediatra

niemiła, brak podejscia do pacjeta, igoracja, brak wykrycia choroby na czas choc wszystko na nia wskazywalo, nie polceam!!

Opryskliwa i nieuprzejma wobec rodziców. I to jedyna wada. Bo fachowiec świetny i chyba najlepszy w Sulechowie.

Wspaniała Pani doktor, z kompleksowym podejściem. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba. Zanim powie diagnozę i przepisze leki to widać, że myśli i analizuje. Szanuje też wolę rodziców i współpracuje z nimi. Naprawdę rzadko się spotyka dziś takich lekarzy, którzy nie są butni choć mają ogromne doświadczenie. A dla naszego niemowlaka była bardzo delikatna, spokojna i uśmiechnięta. Młody patrzył jak w obrazek i nie protestował przy żadnym badaniu dzięki spokojnemu podejściu Pani doktor. Dziękujemy!

Odkąd mama mnie urodziła pani doktor była I jest do tej pory najlepszym lekarzem jakiego znam. Zna moja historię w małym paluszku. Strasznie sympatyczna i miła osoba . Jestem naprawdę zadowolony że mogę mieć takiego lekarza. Dziękuję pani Aniu.

Pani doktor to stworzony człowiek do leczenia dzieci, nawet jeśli ma problem z diagnozą to się nie poddaje. U nas tak było i pani doktor nie przestawała myśleć o moim synku, pisała smsy z pytaniami nawet o 23:00. Dla mnie niezastąpiona!!! Od kiedy korzystamy z opieki dr Kuhn jesteśmy spokojniejsi. Polecam

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty prywatnej pani doktor u mnie w domu ! Źle zdiagnozowała mojego syna! Totalna porażka!

nowość wśród pediatrów, podchodzi do dziecka jak do małego człowieka a nie jak do statystyki w formularzach NFZ, Polecamy Panią Doktor przez wielkie DR. Należy zaktualizować dane gdyż Pani Doktor pracuje w świebodzińskim szpitalu

lekarz w calym rozumieniu tego slowa , stara sie leczyc dzieci i szczegolowo opisywac chorobe a nie gadac o pierdolach przez wiekszosc wizyty jak niektorzy pediatrzy w sulechowie!nie zgadzam sie z opinia ze odsyla do innych lekarzy zeby sie pozbyc pacjenta, jezeli juz sie tak zdarza to odysla dlatego ze chce jeszcze bardziej pomoc poniewaz szanuje wiedze innych lekarzy, najwazniejsze jest dla niej dobro dziecka a nie pieniadze ,stracilismy najlepszego lekarza w miescie przez pomowienia i zawisc innych pediatrow szkoda bo wiele dzieci na tym stracilo a teraz zostają faszerowane non stop antybiotykami przez malo kompetentnych lekarzy

Bardzo polecam Panią Doktor na prawdę jest dobra szkoda że my się przepisaliśmy do doktor Grochockiej bo bliżej mieliśmy nie róbcie tego

polecam, mam dzieci które są alergikami i leczenie jest trafione

polecam, mam dzieci które są alergikami i leczenie jest trafione