lekarz Anna Łabanowska

Ginekolog

Pani doktor prowadzi moją ciążę, zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie i się nie przeliczyłam. Pani doktor jest bardzo uprzejma i delikatna. Można zapytać o wszystko, nigdy nie robi problemów. Kieruje na niezbędne badania, na bieżąco monitoruje wyniki. Na początku miałam tylko niedosyt informacji ponieważ to moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiedziałam co i jak a Pani doktor niespecjalnie się rozgadywała. Dlatego teraz zawsze o wszystko pytam na wizycie. Polecam.

Najlepszy ginekolog, wszystko szczegółowo tłumaczy, jeśli jest potrzeba to uspokaja, wysyła na niezbędne badania. Troskliwa, zawsze odpowiada na pytania mailowe po wizycie, oddzwania. Pani doktor zależy na dobru pacjentki, pamięta historię pacjentów. Życzliwa i normalna:) polecam!

Pani doktor jest bardzo miłą,kompetentną osobą,bardzo profesjonalna,dokładna,zawsze życzliwa,świetna specjalistka. Każdej pacjentce poświęci tyle czasu ile tego wymaga. Prowadziła moją ciażę i jest jedynym lekarzem której zaufałam, a miałam już do czynienia w wielona ginekologami. Naprawdę polecam!

Doskonała lekarka, godna polecenia. Prowadziła moją ciążę od samego początku. Zlecała wszystkie niezbędne badania, odpowiadała na pytania (także wysyłane mailem) i rozwiewała różne moje wątpliwości. Bardzo uprzejma i zawsze uśmiechnięta.

Pani doktor nie wywarła na mnie pozytywnego wrażenia. Była bardzo niedelikatna mimo próśb, niechętnie odpowiadała na pytania, cała wizyta trwała może 5 minut razem z badaniem. Z gabinetu wyszłam nieusatysfakcjonowana, nie otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Miła, sympatyczna, wszystko dokładnie wyjaśniająca lekarz, która nie tworzy bariery "JA-lekarz, TY-pacjent". Można z nią porozmawiać o wszystkim. Na pewno jeszcze nie raz zasięgnę jej rad.

Świetna Pani Doktor. Miłe podejście do pacjenta, rzetelna, pomocna w każdej sytuacji, nagłych przypadkach zagrażających pozostawieniem pacjenta w szpitalu. Polecam wizytę.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wykonała mi wszystkie kompleksowe badania. Pomocna, rzetelna, potrafi uspokoić. Polecam.

Poprostu Swietna babka, ktora pomoze ci w sprawasz intymnych a takze w prowadzeniu ciazy ze szczegolna doskonaloscia.Jesli masz jakies pytania do niej poprostu zapytac na wszystko odpowie :) POLECAM

Poprostu Swietna babka, ktora pomoze ci w sprawasz intymnych a takze w
prowadzeniu ciazy ze szczegolna doskonaloscia.Jesli masz jakies pytania do
niej poprostu zapytac na wszystko odpowie :) POLECAM

Prawdziwy lekarz ginekolog.Prowadziła całą moją ciążę.Uratowała moje dziecko i mnie.Kobieta w ciąży jest dla niej bardzo ważna.Cały czas pytała o MOJE samopoczucie.Nie byłam jedynie pojemnikiem na płód.Polecam z całego serca.Spełniło się wszystko, co zapowiedziała.Dzięki jej drobiazgowości urodziłam zdrowego synka.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana