lekarz Anna Łabanowska

Bardzo miła pani doktor. Byłam na 1 wizycie w życiu i przebiegła bezstresowo i bezbolesnie. Bardzo polecam Panią doktor - pogodna, rozmowna, komunikatywna. Odpowiada na każde nurtujące pytanie.

Pani doktor nie wywarła na mnie pozytywnego wrażenia. Była bardzo niedelikatna mimo próśb, niechętnie odpowiadała na pytania, cała wizyta trwała może 5 minut razem z badaniem. Z gabinetu wyszłam nieusatysfakcjonowana, nie otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Doskonała lekarka, godna polecenia. Prowadziła moją ciążę od samego początku. Zlecała wszystkie niezbędne badania, odpowiadała na pytania (także wysyłane mailem) i rozwiewała różne moje wątpliwości. Bardzo uprzejma i zawsze uśmiechnięta.

Najlepszy ginekolog, wszystko szczegółowo tłumaczy, jeśli jest potrzeba to uspokaja, wysyła na niezbędne badania. Troskliwa, zawsze odpowiada na pytania mailowe po wizycie, oddzwania. Pani doktor zależy na dobru pacjentki, pamięta historię pacjentów. Życzliwa i normalna:) polecam!

Pani doktor jest bardzo miłą,kompetentną osobą,bardzo profesjonalna,dokładna,zawsze życzliwa,świetna specjalistka. Każdej pacjentce poświęci tyle czasu ile tego wymaga. Prowadziła moją ciażę i jest jedynym lekarzem której zaufałam, a miałam już do czynienia w wielona ginekologami. Naprawdę polecam!

Pani doktor prowadzi moją ciążę, zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie i się nie przeliczyłam. Pani doktor jest bardzo uprzejma i delikatna. Można zapytać o wszystko, nigdy nie robi problemów. Kieruje na niezbędne badania, na bieżąco monitoruje wyniki. Na początku miałam tylko niedosyt informacji ponieważ to moja pierwsza ciąża i nie bardzo wiedziałam co i jak a Pani doktor niespecjalnie się rozgadywała. Dlatego teraz zawsze o wszystko pytam na wizycie. Polecam.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wykonała mi wszystkie kompleksowe badania. Pomocna, rzetelna, potrafi uspokoić. Polecam.

Świetna Pani Doktor. Miłe podejście do pacjenta, rzetelna, pomocna w każdej sytuacji, nagłych przypadkach zagrażających pozostawieniem pacjenta w szpitalu. Polecam wizytę.

Miła, sympatyczna, wszystko dokładnie wyjaśniająca lekarz, która nie tworzy bariery "JA-lekarz, TY-pacjent". Można z nią porozmawiać o wszystkim. Na pewno jeszcze nie raz zasięgnę jej rad.

Poprostu Swietna babka, ktora pomoze ci w sprawasz intymnych a takze w prowadzeniu ciazy ze szczegolna doskonaloscia.Jesli masz jakies pytania do niej poprostu zapytac na wszystko odpowie :) POLECAM

Poprostu Swietna babka, ktora pomoze ci w sprawasz intymnych a takze w
prowadzeniu ciazy ze szczegolna doskonaloscia.Jesli masz jakies pytania do
niej poprostu zapytac na wszystko odpowie :) POLECAM