lekarz Anna Łabanowska

Pani doktor jest b dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

bardzo milo wspominam tego lekarza polecam

bardzo milo wspominam tego lekarza polecam

Uważam,że Pani doktor jest najlepszą ginekolożką, bardzo ubolewam, że nie przyjmuje nigdzie oprócz Szpitala...prowadziła moją ciążę i podeszła profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna jej za pomoc i tak kompetentne podejście do mojego stanu zdrowia. Dziękuję !!!

kompetentna lekarka. prowadziła całą ciążę i nadzorowała poród. Uprzejma, cierpliwa, z dużą wiedzą. Zdecydowanie polecam!

Świetna lekarka. Prowadziła moją ciążę, bardzo dokładna, bardzo pomocna.

Świetna lekarka. Prowadziła moją ciążę, bardzo dokładna, bardzo pomocna.

Prawdziwy lekarz ginekolog.Prowadziła całą moją ciążę.Uratowała moje dziecko i mnie.Kobieta w ciąży jest dla niej bardzo ważna.Cały czas pytała o MOJE samopoczucie.Nie byłam jedynie pojemnikiem na płód.Polecam z całego serca.Spełniło się wszystko, co zapowiedziała.Dzięki jej drobiazgowości urodziłam zdrowego synka.