lekarz Anna Łapińska

Internista, Lekarz rodzinny

Pani lekarz nie rozpoznała u mnie ospy, a byłam 2 tygodnie przed terminem porodu. Zaleciła zaledwie maść, na sama wizytę doczłapałam się ledwo żywa. Postanowiłam jednak wieczorem udać sie na pomoc doraźna gdzie Pan lekarz bezpośrednio po objawach (nie tylko wysypce która Dr. Łapińska brała pod uwagę) stwierdził jasno ze to ospa. Odesłał mnie do szpitala zakaźnego. Niestety niedawno znow miałam nieprzyjemność obcowania z tą lekarką. Mimo wcześniejszych ustalonych zaleceń innego lekarza nie podjęła sie określonego toku leczenia, zaleciła co innego. Nie wiem czy to kwestia umów z firmami farmaceutycznymi, ale wydaje mi sie ze Pani doktor żyje z wypisywania recept, a nie z chęci leczenia- i przede wszystkim- wyleczenia pacjenta. To z reszta tłumaczy natłok geriatrii o każdej porze dnia w przychodni której jest włascicielką.

Pani Anna Łapińska powinna zmienić zawód, zero kompetencji, leczyć ta kobieta niestety nie potrafi, a jeśli sama nie umie to powinna chociaż odsyłać do innych wykształconych lekarzy. Nie polecam i przestrzegam!