lekarz Anna Łaszcz-Karasińska

Wizyta u tej pani była jednym z najbardziej upokarzających spotkań w gabinecie lekarskim. Byłam u niej w drodze wyjątku, bo lekarz prowadzący moją ciążę akurat był na zwolnieniu. Już na wejściu do gabinetu usłyszałam, bynajmniej nie żartobliwe, tylko wściekłe i pełne pretensji "o Jezu, kolejna w ciąży"- nie wiem czego się pani spodziewa w gabinecie ginekologicznym, ale uśmiechnęłam się i potraktowałam te uwagę jak żarcik. Po wstępnej rozmowie i opisaniu niewielkich dolegliwości zostałam bardzo nie delikatnie zbadana, bez słowa komentarza, jedynie z mamrotaniem pod nosem. Jako, że jestem w połowie 7 miesiąca ciąży zależało mi na badaniu USG, poniewaz ostanie miało miejsce ok 2 miesiące wcześniej. Usłyszałam, że "miała pani badanie, nie ma takiej potrzeby". Zrobiło mi się przykro, ale nic nie powiedziałam. Pani doktor wypisała skierowanie na badania i wizyta zbliżała się ku końcowi. Ostatnia prośbą z mojej strony było przedłużenie zwolnienia lekarskiego, na które lekarz prowadzący ciążę wysłał mnie w 5 mc. I się zaczęło... Usłyszałam, że jestem leniwą, roszczeniową pannicą, której nie chce się pracować, że "dawniej kobiety do samego porodu w polu pracowały", że na pewno zarabiam bóg wie ile i wydaje mi się, że mogę nic nie robić. Rozpłakałam się i próbowałam wytłumaczyć pani doktor, że ufam swojemu lekarzowi, moje liche zarobki nie mają nic do rzeczy, a praca na kuchni w ciasnym, nie klimatyzowanym pomieszczeniu, w dużym stresie, pośpiechu i z dźwiganiem sporych ciężarów nie jest czymś na co czuje się na siłach. Zostałam zignorowana i podsumowana jako niegrzeczna i rozpieszczona oraz, że "w mieście nie ma prac, w których trzeba cokolwiek dźwigać". Koniec końców, przedłużyła mi zwolnienie- wypisywanie go trwało około 20 minut, podczas których cały czas byłam obrażana i oczerniana.
Nigdy więcej.

Wspaniała Doktór, wspaniały człowiek! Dziękuję za opiekę ginekologiczną - tak nade mną jak i moją córką. Niemożliwe stało się możliwe i urodził się mały człowiek! Jeżeli można by wystawiać oceny - jak w szkole - to wystawiłabym najwyższą jaka jest możliwa. Dziękuję za wszystko Pani doktór!

Niemożliwe stało się możliwe i urodził się mały człowiek!
Dziękuję za wszystko Pani doktór!

Bylam u pani dr (prowadziala moja ciaze) w 9yg ciazy bo zle sie czulam i chcialam poprosic o zwolnienie. Tlumaczylam pani dr jakie mam objawy ale ona w ogole nie chciala mnie sluchac. Zaczela mowic ze "co za spoleczenstwo tylko by w domu siedzialo, ze co pani by zrobila jakby miala pani pole i musialaby na nim robic), ipt zwolnienie daje tylko od 7 miesiaca. Mowila ze wszystko jest bardzo dobrze i ze nie ma podstaw. Na drugi dzien poszlam do innego lekarza bo nadal zle sie czulam i okazalo sie ze mam ciaze zagrozona. Takze teraz jestem pod opieka specjalisty mam odpowiednie leki po ktorych czuje sie juz lepiej a jakbym zostala pod opiekna pani Anny Laszcz to mogloby sie to zakonczyc poronieniem bo jak sama twierdzila wszytsko jest dobrze i nawet nie chciala sluchac o tym ze zle sie czuje

Doświadczona, miła pani doktor. Poświęciła mi dużo czasu, po zbadaniu porozmawiała ze mną, tłumaczyła wszystko dokładnie. Będę miała wykonany zabieg w najbliższym czasie, zobaczymy czy będę zadowolona. Ale na tą chwilę mogę polecić z czystym sumieniem! Może i gabinet nie jest najnowszy i najładniejszy, ale Pani doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Jak tak czytam te wszystkie opinie o pani doktor to mam wrażenie że byłam u kogoś innego kto tylko sie tak samo nazywa. Pani doktor może i jest kompetentna - na ten temat póki co nie chcę się wypowiadać bo jestem w trakcie leczenia i zobaczę co ono da i dopiero napiszę jeszcze raz. Zastrzeżenia mam natomiast co do tego że Pani doktor jest miła, uprzejma, rozmowna. Według mnie jest to osoba raczej oschła, wysłuchała co miałam do powiedzenia, zbadała i zaczęła wypisywać receptę, bez słowa, bez wcześniejszego wyjaśnienia co ...

Zastrzeżenia mam natomiast co do tego że Pani doktor jest miła, uprzejma, rozmowna. Według mnie jest to osoba raczej oschła, wysłuchała co miałam do powiedzenia, zbadała i zaczęła wypisywać receptę, bez słowa, bez wcześniejszego wyjaśnienia co po co na co. Po czym krótko powiedziała jakie leki, jak przyjmować i kiedy przyjść.

W końcu trafiłam na zaufanego i konkretnego lekarza. Planuję ciążę, więc dostałam skierowania na przeróżne badania, już dowiedzialam się jak będzie wyglądał poród przez CC (bo takie mam wskazania). Po badaniu ginekologicznym pani doktor sama z siebie zbadała mi piersi(co przecież nie jest normą!). Powiedziala też, że jeśli zdecyduję się na prowadzenie przez nią ciąży, to bedę mogła przyjeżdżać do przychodni i odbywać wizyty na NFZ. Wielka zyczliwość dr Karasińskiej zniwelowała początkowe niekorzystne wrażenie dotyczace usytuowania i zewnętrznego wyglądu gabinetu. Szczerze polecam. PS.Podany koszt wizyty to 60zł za wizytę + 30 zł za cytologię.

Podczas ciazy odwiedzilam kilka prywatnych gabinetow m.in. nie wiem dlaczego polecany i chwalony corfamed. Bylam bardzo zawiedziona, poniewaz mimo problemow z ciaza, nie poswiecono mi zbyt wiele uwagi i wychodzilam z nich zestresowana. Dopiero po wizycie u Pani Doktor poczulam sie spokojna, poniewaz potrafila poswiecic swoj czas i uwage oraz dokladnie wszystko tlumaczac. Dopiero u niej nie bylam numerkiem w kolejce. I to wszystko bez zadnych oplat. Jestem bardzo wdzieczna Pani Doktor.

Ginekolog godny polecenia!!;)Prowadzę u Pani Łaszcz-Karasińskiej ciąże jest bardzo rzeczowa,wszystko tłumaczy, odpowie na każde pytanie i do tej pory z maluszkiem jest wszystko dobrze ;)

Poszłam na wizytę na NFZ, na przekór tej całej modzie na prywatne konsultacje ginekologiczne. Pani doktor jest osobą ogromnie miłą i przyjazną, bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, odpowiada na pytania bez spoglądania na zegarek - jak to w sławnym wrocławskim corfamedzie... Pani doktor po informacji że planuję ciążę, zleciła mi kilkanaście różnych badań, w przeciwieństwie do innych lekarzy, którzy mówią tylko o łykaniu kwasu foliowego. Minusem są niestety typowo gierkowsko urządzone gabinety w tej przychodni, ale nie to jest najważniejsze.

Bardzo konkretna,uprzejma,oczytana Pani Doktor.Wszystko dokładnie wytłumaczy,a co ważne jest delikatna.Gorąco polecam :)