lek. dent. Anna Lemisz

Ortodonta

Pacjentem Pani Doktor jest mój syn. Jesteśmy już w zasadzie na finiszu leczenia i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Ponadto Pani Doktor bardzo dba o kontakt z pacjentem, jest mocno zaangażowana w to co robi i cierpliwie wyjaśnia wątpliwości.

Profesjonalna obsługa, bardzo duże zaangażowanie i doświadczenie. Szybka reakcja w nagłych przypadkach. Do tego jest przemiłą i ciepłą osoba. Wspaniały zespół, który wie jak zająć się pacjentem. Gorąco polecam!

Pani doktor to bardzo profesjonalna osoba, świetnie zna się na swoim fachu, co widać po efektach leczenia. Do tego jest przemiłą i ciepłą osoba. Ma świetny zespół, który wie jak zająć się pacjentem. Polecam z całego serca!

Nie polecam pani doktor, będąc u pani doktor czułam się jak w zakładzie gdzie pracuje się na akord. Czym szybciej i więcej tym lepiej. niechętnie tłumaczy problem. I co do cen są dość wygórowane

Serdecznie polecam, fachowa wiedza, opieka nad pacjentem wzorowa, profesjonalna obsługa na wysokim poziomie.