lekarz Anna Lewandowska

Lekarz rodzinny

Najwspanialszy lekarz jakiego znam, pod względem leczenia na 10 pkt. z całą odpowiedzialnością daję 10. Bardzo dobry diagnostyk, miła, sympatyczna. Drobniutka osóbka lecz z ogromnym sercem.

Bardzo miła Pani doktor, wspaniałe podejście do pacjenta. Każdemu poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Trafiłam do niej w bardzo złym stanie, po kilku bezskutecznych wizytach u innych lekarzy. Powiedziała, że nie spocznie, dopóki nie dowie się co mi dolega. Dzięki badaniom, na które mnie skierowała okazało się, że jestem bardzo poważnie chora i śmiało mogę powiedzieć, że żyję dzięki jej zaangażowaniu. Uratowała mnie i śmiało mogę ją polecić. Wspaniały lekarz i człowiek. Ale o tym wiedzą chyba pacjenci przychodni, sądząc po kolejkach do Pani Doktor :)