dr n. med. Anna Lewczuk

Kardiolog

Pani doktor Anna Lewczuk jest bardzo nie przyjemna ,zbyt przepracowana , nie potrafi wysłuchać do końca a nawet nie zapyta o problem bardzo szybko kończy rozmowę Nie polecam .

Wreszcie jakiś lekarz - kardiolog godny polecenia. Bardzo kompetentny. Dokładnie tłumaczy i obszernie odpowiada na pytania - na to zawsze znajdzie czas. Poza tym bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta. Przy takiej opiece łatwiej znieść każdą chorobę, nie tylko kardiologiczną...

Bardzo dobry kardiolog.Ogromna wiedza,a przede wszystkim idealne podejście do pacjenta.Zawsze uśmiechnięta .Uprzejma,zawsze wszystko wyjaśni .Godna polecenia

Wspaniały lekarz! Byłam dzisiaj u Pani doktor drugi raz i bez wątpienia potwierdzam jej rzetelność i przyjazne nastawienie do pacjenta ! Jestem pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania! Polecam z czystym sercem! Naprawdę jeden z najlepszych lekarzy u jakiego byłam! Pełen profesjonalizm. Duże serce. Ogromne zaangażowanie. Bardzo dziękuję. Polecam każdemu.

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i kompetencji Pani dr Anny Lewczuk. Nie dość, że uśmiechnięta i pełna energii, która się udziela wszystkim, to po wykonanych badaniach w sposób klarowny wyjaśniła mi istotę choroby oraz rozpisała leki które mam przyjmować. Oprócz leków otrzymałam informacje jak mam dbać o swoje zdrowie poprzez dietę i wysiłek fizyczny. Wyszłam z gabinetu zmotywowana i zaopiekowana. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor jako najlepszego kardiologa

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor jako najlepszego kardiologa