3,1
3,3
2,9
3,9
2,8

Serdeczne podziękowanie za: - poświęcony czas, -rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta, -dobroć, -pomoc w dalszej diagnostyce... Dziękujemy :)

Serdeczne podziękowanie za:
- poświęcony czas,
-rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta,
-dobroć,
-pomoc w dalszej diagnostyce...
Dziękujemy :)

Kompletnie dziwią mnie opinie reszty osób na temat dr. Lis-Hille. Leczyłem się u niej w szpitalu od najmłodszych lat gdy stwierdzono u mnie epilepsje. Od razu trafiłem do niej, a tam otrzymałem skierowanie na dalsze badania. Leczenie trwało prawie 10 lat, ale dzisiaj dzięki temu już jako 21 letni chłopak jestem całkowicie zdrowy i nie biorę leków. Serdecznie podziękowania dla Pani Doktor. Osobiście mogę ją każdemu polecić !

Kompletnie dziwią mnie opinie reszty osób na temat dr. Lis-Hille.

Wspaniała, dokładna, z cudownym podejściem do dzieci nie spieszy się, dokładnie nam wszystko wyjaśniła, doradziła. Dawno nie spotkałam takiego dobrego lekarza.

Pani doktor była bardzo nie miła... Krzykła na moje dziecko tylko dlatego że powoli zdejmował skarpetki a jak ja mu zaczełam pomagać to mnie się dostało że takie duże dziecko i nie umnie się rozebrać(syn ma 6 lat) dodam tylko że w szpitalu byliśmy od 7 rano a pani doktor nas przyjeła o 13 i dziecko było poprostu zmęczone. Pani doktor kazała zrobic różne badania ale skierowania nie wypisała-kazała iść do lekarza rodzinnego.

Nie polecam nikomu tej pani doktor. Niech nie leczy także zwierząt bo ich szkoda. Na pewno do leczenia ludzi się nie nadaje.

Od razu stwierdziła u synka 2 i pół rocznego autyzm skierowała do psychiatry dziecięcego,żadnej diagnozy na piśmie.Jak się okazało dziecko ma alergie pokarmową na pszenice mleko i jajka.A skurcze jakie miał były to skurcze alergiczne i nie ma autyzmu.To nie porozumienie, że taki człowiek ma prawo do wykonywania zawodu lekarza.Zdecydowanie odradzamy z żoną wizyte u tej pani.

Pani doktor miala dla mojego dziecka duzo czasu. Nie denerwowaly jej pytania ktore zadawalam. Na kazde z nich odpowiadala, wyjasniala. Nie byly to zdawkowe odpowiedzi typu "tak""nie".

Jest żałosna (podobno bo jej nie znam) mądrzy się.

Jest żałosna (podobno bo jej nie znam)
mądrzy się.

Pani doktor bardzo się spieszyła podczas wizyty, odbierała prywatne telefony, nawet powiedziała koleżance, z która rozmawiała, że się "bardzo spieszy, zeby to wszystko szybko obrobić' - a ja siedzę naprzeciwko niej z dzieckiem i czuje się jak intruz. Niczego się nie dowiedziałam, zbyła mnie byle czym.