2,6
2,6

Zgadzam się z opinią, że Pani Doktor nie powinna leczyć nawet zwierząt. Stanowczo odradzam. Zero kompetencji. Stwierdziła, że nie wypisze mojemu dziecku leczenia (chodzi o ból głowy), ponieważ jeszcze go nie zna. Pani Doktor nie zapoznała się z aktualnymi wynikami badań, nie przejrzała płytki z rezonansu magnetycznego głowy, ponieważ stwierdziła, że nie ma takiej możliwości - a byliśmy u niej w szpitalu w Prokocimiu. A co najciekawsze neurolog - a nie zna leków na migrenę - zaczęła z internetu czytać poszczególne ulotki reklamowanych leków na ból głowy. I ostatecznie stwierdziła, że najlepiej udać się z migreną do szkolnej poradni psychologicznej. ŻENADA Jak taka osoba może pracować w szpitalu uniwersyteckim ???????????

Czekanie na umówioną wizytę 3 godziny, przy czym przyjmowani są ludzie bez umówienia. Nie polecam kogoś kto nie potrafi wywiązać się z obowiązków czasowo a co dopiero rzeczowo.

Nie polecam nikomu tej pani doktor. Niech nie leczy także zwierząt bo ich szkoda. Na pewno do leczenia ludzi się nie nadaje.

Serdeczne podziękowanie za: - poświęcony czas, -rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta, -dobroć, -pomoc w dalszej diagnostyce... Dziękujemy :)

Serdeczne podziękowanie za:
- poświęcony czas,
-rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta,
-dobroć,
-pomoc w dalszej diagnostyce...
Dziękujemy :)

Pani doktor była bardzo nie miła... Krzykła na moje dziecko tylko dlatego że powoli zdejmował skarpetki a jak ja mu zaczełam pomagać to mnie się dostało że takie duże dziecko i nie umnie się rozebrać(syn ma 6 lat) dodam tylko że w szpitalu byliśmy od 7 rano a pani doktor nas przyjeła o 13 i dziecko było poprostu zmęczone. Pani doktor kazała zrobic różne badania ale skierowania nie wypisała-kazała iść do lekarza rodzinnego.

Wspaniała, dokładna, z cudownym podejściem do dzieci nie spieszy się, dokładnie nam wszystko wyjaśniła, doradziła. Dawno nie spotkałam takiego dobrego lekarza.

Kompletnie dziwią mnie opinie reszty osób na temat dr. Lis-Hille. Leczyłem się u niej w szpitalu od najmłodszych lat gdy stwierdzono u mnie epilepsje. Od razu trafiłem do niej, a tam otrzymałem skierowanie na dalsze badania. Leczenie trwało prawie 10 lat, ale dzisiaj dzięki temu już jako 21 letni chłopak jestem całkowicie zdrowy i nie biorę leków. Serdecznie podziękowania dla Pani Doktor. Osobiście mogę ją każdemu polecić !

Kompletnie dziwią mnie opinie reszty osób na temat dr. Lis-Hille.

Jest żałosna (podobno bo jej nie znam) mądrzy się.

Jest żałosna (podobno bo jej nie znam)
mądrzy się.

Od razu stwierdziła u synka 2 i pół rocznego autyzm skierowała do psychiatry dziecięcego,żadnej diagnozy na piśmie.Jak się okazało dziecko ma alergie pokarmową na pszenice mleko i jajka.A skurcze jakie miał były to skurcze alergiczne i nie ma autyzmu.To nie porozumienie, że taki człowiek ma prawo do wykonywania zawodu lekarza.Zdecydowanie odradzamy z żoną wizyte u tej pani.