lekarz Anna Lisewska

1,3

Pani doktor na kolejnej wizycie wogule nie chciała mnie wysłuchać co mi dolega zaczęła odrazu wywyższać sie swym wykształceniem oraz wiedzą nie skupiając się na tym co mi dolega była bardzo arogancką wobec mej osoby z całą pewnością i czystym sumieniem odradzam oraz nie polecam.

P.Doktor bardzo nie urzejma trafiłam do niej z gardłem bezgłosem od tygodnia bo nie było poprawy spytałam o antybiotyk aby puściła chrypa bezglos.Usluszałam od p.doktor że to ona jest po studiach a nie ja że ona się wyuczyła nie ja i powiedział że podwarzyłam jej kompetencję bardzo nie miła, kazała zarzywać tabletki na gardło do ssania i wlaczyła Erdomed nic nie pomogło było jeszcze gorzej.W końcu zarejestrowałam się prywatnie po 3dniach do innego lekarza i leki dostałam docelowe mam uraz do tej pani doktor nie polecam.

Lekarka zlekceważyła wszystko co mówię. Bardzo nieuprzejma. Gdy objawy się nasilają a wizyta u lekarza dopiero umówiona za tydzień to odpowiedź usłyszałam że pomoc dorazna nie jest od tego... Żenada

Zupełne zlekceważenie pacjenta. Zamiast zająć się nasilającymi objawami pacjenta lekarka wolała być bardzo nie uprzejma wręcz chamska. Na samym końcu jeszcze źle wystawiła receptę, po przybyciu do apteki okazlalo się, że recepta została źle wystawiona!?!? Wróciłam do niej po poprawna receptę natomiast „pani doktor” wolała udawać, ze jej już nie ma na oddziale i ponownie wystawiła niepoprawna receptę. Żałosne zachowanie! Mam nadzieje, że już nigdy nie będę miała z nią do czynienia. Dyżur nocny z dnia 3 września 2019r.