lekarz Anna Lisewska

Zupełne zlekceważenie pacjenta. Zamiast zająć się nasilającymi objawami pacjenta lekarka wolała być bardzo nie uprzejma wręcz chamska. Na samym końcu jeszcze źle wystawiła receptę, po przybyciu do apteki okazlalo się, że recepta została źle wystawiona!?!? Wróciłam do niej po poprawna receptę natomiast „pani doktor” wolała udawać, ze jej już nie ma na oddziale i ponownie wystawiła niepoprawna receptę. Żałosne zachowanie! Mam nadzieje, że już nigdy nie będę miała z nią do czynienia. Dyżur nocny z dnia 3 września 2019r.