lekarz Anna Litwin

3,5
3,5
3,7
3,4

Opiekowała się mną w szpitalu wysłała do Gdańska na operację wróciłam i teraz opiekuje się mną dalej fakt że prywatnie ale jest bardzo miłą ciepłą osobą Serdecznie polecam i dziękuję pani doktor za opiekę

Nie polecam.Brak zainteresowania pacjentem,bezdusznosc, tłumaczenie jak dla uposledzonych.Nie daje odrobiny nadziei, być może w gabinecie prywatnym tak

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Troskę i dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Jestem wdzięczna za szybką i trafną diagnozę

Duża wiedza. Dzięki Pani doktor mam spokój z napadami padaczkowymi. Lekarz godny polecenia. Pozdrowienia dla Pani doktor.

Dzięki jej szybkiej i trafnej diagnozie przeszedłem zapalenie opon mózgowych bez poważniejszych konsekwencji.

Leżałam w szpitalu a moją prowadzącą była Pani Dr, była miła, kompetentna. Po wypisaniu mnie ze szpitala wysłała mnie do profesora z neurochirurgii, gdy ten napisał wytyczne dla Pani Dr w sprawie dalszego leczenia, a dokładniej pokierowania mnie na onkologie ta w panice powiedziała mi cytuje: 'nie sądziłam, że to takie poważne, nie wiem co mam teraz z Panią zrobić' a potem kazała mi wyjść... załamałam się

Serdecznie polecam! Kompetentna, miła osoba.

Serdecznie polecam! Kompetentna, miła osoba.

Totalny brak kompetencji i zainteresowaniem pacjentem. Pani doktor zapomina, że ludzie mają uczucia i nie są niedorozwinięci. Bogu dziękować, że jest nad nią Pani Ordynator. STANOWCZO NIE POLECAM!!

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą.Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Odpowiada wyczerpująco na pytania.Bardzo mi pomogła. Gorąco polecam.