Anna Lorenc

Pani doktor jest bardzo miłą, rzetelną i kompetentną osobą. Towarzyszyła mi podczas porodu, choć wcale nie musiała, bo przebiegał on bez żadnych komplikacji. Nacięcie zrobiła bardzo delikatnie, nic nie poczułam, a po wszystkim pięknie mnie pozszywała, bez żadnego bólu. Jak rodzić to tylko z dr Lorenc:)

Byłam u pani dr Lorenc w poniedziałek. Niezwykle miła osoba. Jestem zadowolona, Zostałam przebadana bardzo dokładnie. Polecam.

Pani Dr prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miła, otwarta i kompetentna. Wiem, że mogę zwrócic się do niej z każdą wątpliwością. W gabinecie u Pani dr nie czuję się kolejną pacjentką do odhaczenia, ale czuję się ważna. Poświęca ona odpowiednio dużo czasu każdej pacjentce, zleca potrzebne badania, niczego nie bagatelizuje, za każdym razem mnie bada. Polecam Panią Dr Annę Lorenc, bo to na prawdę cudowny i oddany lekarz !

Polecam Panią Dr Annę Lorenc, bo to na prawdę cudowny i oddany lekarz !

Pani doktor odbierała mój poród- młoda ale bardzo miła i rzetelna osoba,odpowiadała wyczerpująco na każde moje pytanie, kiedy inni tylko mnie zbywali . Po porodzie pięknie mnie pozszywała, co zupełnie nie bolało,a pani doktor cały czas rozmawiała ze mną ciepłym głosem upewniając się czy wszystko w porządku.