lekarz Anna Ludwichowska

Otolaryngolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Wczoraj (4 lipca) bylam u tej Pani w szpitalu Miejskim w Gdyni. Z takim chamstwem i prostactwem nigdy sie nie spotkałam. Bol ucha jest jednym z najbardziej przykrych i każdy laryngolog powinien o tym wiedzieć. Byla to moja 3 wizyta u lekarza w przeciągu 2 dni. Każdy lekarz bardzo obcesowo sie mną zajął i miał mnie głęboko w poszanowaniu. A ta Pani zachowala sie jak rasowa prostaczka doprowadzając mnie do okrutnego placzu. Stwierdziła, że szpital powinien mnie obciążyć za wizytę. Mialam ochotę wyjsc z tego gabinetu, a ta kobieta tylko ...

Wczoraj (4 lipca) bylam u tej Pani w szpitalu Miejskim w Gdyni. Z takim chamstwem i prostactwem nigdy sie nie spotkałam. Bol ucha jest jednym z najbardziej przykrych i każdy laryngolog powinien o tym wiedzieć. Byla to moja 3 wizyta u lekarza w przeciągu 2 dni. Każdy lekarz bardzo obcesowo sie mną zajął i miał mnie głęboko w poszanowaniu. A ta Pani zachowala sie jak rasowa prostaczka doprowadzając mnie do okrutnego placzu. Stwierdziła, że szpital powinien mnie obciążyć za wizytę.
Mialam ochotę wyjsc z tego gabinetu, a ta kobieta tylko sie ze mnie śmiała i powiedziala ze mam przestać płakać. Jesli nie chce byc badana to mam napisać ze odmowilam zbadania. Wiec z płaczem dalam sie badać dalej.
Mam nadzieje, ze kiedys tez ktos tak chamsko i prostacko ja potraktuje. Nigdy tak zle sie nie czulam po żadnej wizycie u lekarza jak u niej. Dochodzilam do siebie przez godzinę. Powinnam napisać skargę do szpitala. Skandal!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat