mgr Anna  Łukaszewskamgr Anna  Łukaszewska - zdjęcie profilowe

mgr Anna Łukaszewska

Psycholog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: Psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz Seksuologia kliniczna). Obecnie jestem w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenia zawodowe zdobywałam w ramach staży w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie oraz Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Ponadto współpracowałam z Poradnią Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia. Obecnie pracuję w klinice NeuroTeam, Specjalistycznym Centrum Medycznym LacusMed s.c. oraz gabinecie prywatnym na stanowisku psychologa oraz psychoterapeuty w procesie certyfikacji.

Prowadzę konsultacje psychologiczne, interwencje kryzysowe oraz psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym osób dorosłych i młodzieży.

Zapraszam osoby w kryzysie, zmagające się z poczuciem braku satysfakcji i niezadowolenia z życia, samotnością, jak i trudnościami w bliskich relacjach interpersonalnych. W swojej pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz poddaję ją regularnej superwizji.