Anna Łukiewicz

2,7
2,9
2,6
2,7

Bardzo kompetentny, rzeczowy i miły lekarz. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Jest bardzo zaangażowana.

Pierwsze wizyty wydawała się być miła i kompetentna, niestety po dłuższej przerwie nie chodzenia do niej zrównała mnie z błotem. Nie dałam jej zarobić pieniędzy i potraktowała mnie tak jakbym była jej własnością. Uważa się za najmadrzejszą i nie słucha pacjenta. Nie polecam nikomu. Żałuję, że zacisnęłam zęby i nie powiedziałam jej co myślę na wizycie. Nigdy więcej do takiego "doktora"!!

Pani doktor, miła i wydawała się być doświadczonym lekarzem ale niestety w moim przypadku popełniła bardzo duży błąd. Zmianę która na usg wykazywała cechy złośliwości nazwała "piękną torbielką" i twierdziła, że lekarz wykonujący usg pomylił się kwalifikując tą zmianę do biopsji również dlatego, że jest poniżej 1cm. Niestety jak po 8 miesiącach jednak wykonałam prywatnie biopsję to był to już nowotwór złośliwy wieloogniskowy.

Absolutnie nie polecam kobietom w ciąży, jeśli nie chcą się niepotrzebnie denerwować.Na początku pani doktor wydawała się bardzo rzeczowa i miła, ale to nie trwało długo. Dobrała złą dawkę leków i winę zrzucała na brak zaufania pacjenta. Najpierw kazała się konsultować co 2 miesiące, po czym miała pretensję o zbyt rzadkie wizyty. Uważa pacjentów za swoją...własność! Ma 100 odmian na minutę. Wszystkich innych lekarzy specjalistów (poza sobą) uznaje za niekompetentnych i "gadających głupoty". Opryskliwa i wręcz chamska. Lekarz powinien być dla ludzi, a nie robić łaskę, że w ogóle przychodzi do pracy. Chyba czas przejść na emeryturę, skoro sam widok pacjenta przyprawia panią doktor o złość i krzywe spojrzenie.

Moim zdaniem pani doktor odnosi się ordynarnie do pacjenta. Jest nie miła. Może zna się na chorobie, ale brak jej podejścia do pacjenta.

Po raz kolejny po dłuższej przerwie trafiłam do dr i bardzo miło mnie przyjęła mimo, że się spóźniłam ( korki) . Jestem zadowolona z wizyty i rozmowy z doktor. Umówione jesteśmy na usg. Polecam lekarza bardzo konkretny.

Czytam ponizsze opinie i jestem w szoku. Jestem pacjentką tej Pani od ponad półtora roku. Bardzo miła, wszystko tłumaczy dokładnie, nigdy nie czułam się na wizycie jakby chciała mnie się pozbyć. Wszystkie wyniki dokładnie analizuje. Ja napewno nie zmienię lekarza.

Czekałam na wizytę do endokrynologa chyba 4 miesiące jak nie więcej, ale to już wszyscy wiemy, że do specjalistów trzeba swoje odczekać.. Kiedy w końcu przyszłam na wizytę ze skierowaniem, które dostałam od internisty, Pani doktor wielce się oburzyła, że to nie do niej powinnam przyjść, a powinnam zgłosić się do poradni endokrynologiczno-ginekologicznej, bo ona jest tylko endokrynologiem (bez specjalności ginekologicznej?), ale czy to moja wina, że internistka z moimi problemami zapisała mnie akurat do niej? Przecież to nie moja wina?! Była strasznie podirytowana, zdenerwowana.. Podkreślam, że to była moja pierwsza wizyta u endokrynologa i zarazem pierwsza w centrum rodzinnym na grunwaldzkiej, więc liczyłam na przyjazne podejście do mnie-pacjenta, niestety przeliczyłam się... Rozumiem, że można mieć kiepski dzień, ale z opinii moich znajomych niestety słyszę, że Pani doktor ma takie 'wahania nastroju' dosyć często... Odnośnie jej wiedzy, nie mam zdania, bo niestety niczego się nie dowiedziałam..
Moja 2-minutowa wizyta u Pani doktor zakończyła się niestety nerwami :/

Na przestrzeni kilku lat Pani doktor bardzo się zmieniła na gorsze. Kiedyś bardzo rzeczowa, cierpliwa, sympatyczna, teraz opryskliwa, odpychająca,zniecierpliwiona, sprawia wrażenie, że chce się pozbyć pacjenta jak najszybciej,jednak pomijając jej humory to dobry lekarz. Więcej empatii, Pani doktor!

Pani doktor zapisała mnie na usg parę miesięcy temu nie dając mi skierowania twierdząc, żebym przyszła po porodzie bez numerka z badaniami i wtedy mi wypisze skierowanie. Gdy się pojawiłam wyrzuciła mnie z gabinetu, zrozumiałam bo wiem, że ma dużo pacjentów i że faktycznie może mieć problemy z NFZ gdy przyjmie za dużo pacjentów. Wiedziałam, że jestem zapisana na usg za kilka tygodni a więc nie zmartwiłam się tym mocno, że kończą mi się leki, oczywiście zapomniałam, że przecież nie mam skierowania bo miałam je dostać na wizycie bez numerka. Pojawiłam się na usg a pani doktor powiedziała, że bez skierowania mnie nie przyjmie, gdy próbowałam wytłumaczyć, że nie dostałam skierowania powiedziała, że musiała mi dać skierowanie i żebym nie zachowywała się jak dziecko. Wyszłam ze łzami w oczach.