lekarz Anna Łukomska

Internista, Kardiolog

2,5

Beznadziejna kobieta. W zeszłym roku musiałam udać się na sor w związku z bardzo częstymi epizodami kołatania serca, przez tydzień nie byłam w stanie funkcjonować w żaden sposób. Pani doktor mnie przyjęła, obsmarowała że młode kobiety problemów z sercem nie miewają, a ja zamiast iść do kawiarni hobbistycznie chodzę posiedzieć na sorze. Problemy z sercem wynikały z pogłębiającej się niedokrwistości, czego się dowiedziałam oczywiście u innego lekarza prywatnie. Ile nerwów przeżyłam i ile przepłakałam w tej placówce to wiem tylko ja. Żałuję że uprzejmości i kompetencji nie da się tu przedstawić w gwiazdkach na minus.

Pani Doktor bardzo apodyktyczna,bez empatii.Starszych pacjetów na oddziale ratunkowym traktuje jak by byli tam po to,żeby utrudnić życie Pani doktor.A rodzina chcąca uzyskać informację o stanie zdrowia pacjenta traktowana jest jak intruz, który chce pozbyć się chorego z domu.Zalecenia dotyczące leczenia mojej mamy na sor,przyniosły pyrrusowe zwycięstwo. Pani doktor, życzę Pani,aby nigdy nie musiała Pani zderzyć się z takim brakiem zrozumienia i empatii w żadnej sytuacji życiowej. Rozgoryczona córka pacjentki

Rozgoryczona córka pacjentki

Pani doktor w ramach wizyty na sor ma tendencję do ignorowania pacjenta. Po 7 godzinach oczekiwania dowiedziałam się, że od czterech godzin leży mój wypis, ponieważ rzekomo opuściłam oddział. Nawet ochrona była zdziwiona

Pani dr Anna Łukomska jest bardzo dobrym lekarzem kardiologiem i wspaniałym człowiekiem. Bardzo dba i troszczy się o swoich pacjent. Dba o pacjenta kompleksowo. Jestem pod jej stałą i systematyczną opieką kardiologiczną od 7 lat.Dzięki jej zaangażowaniu w moje leczenie, zastosowaniu odpowiednich dawek leków i przestrzeganiu jej poleceń mogę w miarę normalnie żyć i funkcjonować. Jestem Pani doktor ogromnie wdzięczna za wszystko co dla mnie i dla innych pacjentów robi, za jej zaangażowanie, dociekliwość i dokładność. Życzę takiego lekarza specjalisty każdemu choremu. A Pani dr życzę dalszych sukcesów zawodowych. Bardzo ...

Bardzo wdzięczna pacjentka